2733
2739

خیلیاتون منو می‌شناسید چند سالی هست اینجام 

حدود ۱ ساله نه به طور مداوم اما خواب یه لذت و همخوابی با محارم رو می‌دیدیم،که خیلیا گفتن به خاطر اعصاب و این‌است 

و واقعا چند وقت نمیدیدم تا دوباره امروز 

خیلیا گفتن شیطانه 

بخدا به دلم مونده یه خواب راحت و بی دغدغه 

وقتی تنها میخوابم خوابشو میبینم 

برای همین اکثرا پیش مامانم میخوابم

چیکار باید بکنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا چی بگم خیلی اوضاع بدیه من بودم میرفتم روانشناس یا روانپزشک🤷🏻‍♀️

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185

صلوات زیاد بفرست قبل خواب

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر آرامتر از آهو بی باکتر ازشیرم                                                          هر لحظه که میکوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر 
2738

خودتو سرزنش نکن تو که تقصیری نداری 

این خوابای شیطانیه نمی‌دونم چجوری رفع میشه

در انتظار فردا شب را سحر کن🎵                               با کوله باری از نور از شب گذر کن🎶.                     سرمست و عاشقانه در خود نظر کن🎼                         بشکن در قفس را از تن رها شو🎸                            درمان درد دردمند آن را دوا شو 🎻.                            از خود دمی برون آ محو خدا شو⁦⁦⁦🌬️⁩⁦🌨️⁩🌝          
دعا برات گرفتن. منم وقتی تنها میخوابم خواب جن میبینم

اخه کیی🥺🥺🥺🥺وای میترسم 

منم خواب جن میبینم قشنگ حس میکنم بعد که خوابم عمیق میشه اون ... با محارم..

2706