2733
2739
خب یه دسته ای از مردا هستن که کارمندن و میز شخصی قفل دار دارن سر کار ولی همه که کارمند نیستن یا امکا ...

بس کن وماهمه رو میدونیم اما اینقدر دنبالش نمیریم چون خودمون مریض و افسرده میشیم

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.ninisite.com/user/b9ea79a4-55fe-46c6-9e18-aac85b8a3182/21delbarrr میشه به تاپیک اخرم س ...

من فکر و خیال الکی نمیکنم.مریضم مگه بیام حیثیتمو خراب کنم شوهر خودمو جلوی دیکران خراب کنم؟من چندین ساله خیانت میبینم فقط یه بار اونم یکی از اعضای خونوادم حمایت کرد که رفتم واسه جدایی که شوهرم چنان به غلط کردن افتاد دوباره گول زبونشو خوردم و با تعهد محضریش برگشتم ولی دفعات بعد دیگه حمایتم نکرد همون یه عضو خونوادم و گفت به من ربطی نداره و خددم گرفتاری دارم و اصلا انقد لحثمون بالا گرفت کنتاک کردیم و تو این سالها خیلی اتفاقا برام اقتاد..خیلی تلاش ها کردم روان شناس و مشاور و دعا نویس و خودکشی و هرچی بگی..قانون جذب و...درست نشد که نشد .شرایط جدتیی هم ندارم هیج جوره و فقط آرزوی مرگشو دارم.نزدیک ده تا سیمکارت مخفی تا الان از تو ماشینش پیدا کردم‌خیلی زنا هستن که شک دارن به شوهرشون ولی نمیتونن اثبات کنن یا خیلی ها هستن سالها خیانت میبینن.هدفم این بود حس کنیم تنها نیستیم و همدرد داریم و بعدشم به هم راهکارای جدید بدیم برای بهتر کردن حالمون

2728
شوهر الدنگم دیشب مست اومد خونه تاالان عصبیم.... ۵ سالم بود بابام یبار قوطی ویسکی اورد خونه گزاشتم رف ...

زیاد به شوهرت گیر نده اگه ادم خوب و با شخصیتیه ،اگه از رو تفریح یکی دو بار بخوره چه اشکالی داره ،یکم خوش میشه دیگه ،ولی زیادی گیر بدی باهات لج میکنه

خب یه دسته ای از مردا هستن که کارمندن و میز شخصی قفل دار دارن سر کار ولی همه که کارمند نیستن یا امکا ...

توی اون قسمتی که دگمه میزنن شیشه ماشین بالاپایین میره.زیر آفتابگیر.توی قسمتی که سکه میزارن.زیر دنده.زیر درز صندلی راننده.زیپ پشت صندلی راننده و شاگرد.درز در ماشین اگع دیدین لاش یه کم بازه...قسمت در ماشین از داخل پایینش که چیزای ریز میشه گذاشت و خیلی جاهای دیگه

اگه سیمکارتی پیدا کردین میدونم هیجانی میشین ولی فوری خودتونو لو ندین اول طوری که نفهمه برین نرم افزار همون سیمکارت رو تو گوشیتون دانلود کنین و اون سیم تو گوشیتون باشه که کد می یاد وارد کنین و ریزکارکرد سیمکارت رو بفهنین که شوهرتون به چه شماره هایی اس میده و یا تماس..بعد شماره رو وارد کنین گوشیتون و ببینین عکس و اسم تلگرام و واتس اپش کیه .میفهمین که طرف زنه یا مرد.معمولا مردا با همجنس خودشون اس بازی زیاد نمیکنن و این وقتا رو برای زنا میزارن که بلاسن و حالی ببندن..عکس صفحه گرفتا هم یادتون نره در هرمرحله و مخفی کردن عکسا در فایلی جدا از گالری..مثل تلگرام  یا فلش

من فکر و خیال الکی نمیکنم.مریضم مگه بیام حیثیتمو خراب کنم شوهر خودمو جلوی دیکران خراب کنم؟من چندین س ...

من تو دوران نامزدی هستم همش فکر و ک تو دلمه اخه خیلی باهام سرده منم اینطور فکر میکنم ولی هر بار میبینمش یه دفعی ک گوشیشو میخام میده بهم منم چکس میکنم چیز مشکوک نمیبینم ولی بخاطر دوریه طولانیمون اینجور شدم 

برای حل مشکلاتم حمد بخونید برام جزاکم الله 💕
2738
اگه سیمکارتی پیدا کردین میدونم هیجانی میشین ولی فوری خودتونو لو ندین اول طوری که نفهمه برین نرم افزا ...

اینو بیشتر توضیح میدی 

باران یعنی نقطه چین.......... تا خدا                                           خدایاشکرت بابت همه چیز♡                                              مهم نیست که چند بهار در کنار هم زندگی کنیم،مهم این است که یادمان باشد عمرمان کوتاه است . در پایان زندگی،خیلی از ما خواهیم گفت: کاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم تا خوب به هم نگاه کنیم !               دلم برای دوستای دوران مدرسه خیلی تنگ شده خیلی 😔          چقدر زود بزرگ شدیم کاش هنوزم شادی این بود که زنگ تفریح بخوره  توحیاط کنار دوستام بشینم یک دل سیر نگاهشون کنم  ... فاطمه ♡مرضیه♡مرجان♡ فهیمه♡الهام♡ مهری♡نمیدونم شماها منو یادتون هست یانه ولی من خیلی به یادتون هستم 💓🥺😭
اگه سیمکارتی پیدا کردین میدونم هیجانی میشین ولی فوری خودتونو لو ندین اول طوری که نفهمه برین نرم افزا ...

بازم بگو متاسفانه منم به شوهرم بی اعتمادم خیانت کرد ولی ولی دروغ سرهم کردوبرم گردوند زندگی ولی الان ماجراهای جدید میفهمم ولی نمیتونم کاری کنم چون خانواده ها همش منو حساس وشکاک خطاب میکنن لعنت به این سرنوشت وشانسم😔😔

مثلا سیمکارت همراه اول پیدا کردیم چه نرم افزاری باید نصب کنیم 

تا ریز کارکرد سیمکارت برامون بیاد

باران یعنی نقطه چین.......... تا خدا                                           خدایاشکرت بابت همه چیز♡                                              مهم نیست که چند بهار در کنار هم زندگی کنیم،مهم این است که یادمان باشد عمرمان کوتاه است . در پایان زندگی،خیلی از ما خواهیم گفت: کاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم تا خوب به هم نگاه کنیم !               دلم برای دوستای دوران مدرسه خیلی تنگ شده خیلی 😔          چقدر زود بزرگ شدیم کاش هنوزم شادی این بود که زنگ تفریح بخوره  توحیاط کنار دوستام بشینم یک دل سیر نگاهشون کنم  ... فاطمه ♡مرضیه♡مرجان♡ فهیمه♡الهام♡ مهری♡نمیدونم شماها منو یادتون هست یانه ولی من خیلی به یادتون هستم 💓🥺😭
2706