2733
2734

البته اول تغییر رفتاره که باعث میشه زن شک کنه .وقتی زن حرف میزنه مرد نگاش نمیکنه دیگه زیاد.مرد زیاد دل به کار نمیده.ساعت ها با گوشیش ور میره یا رمز داره گوشیش یا زنگ و اس ها یا چت ها رو مخفی میکنه.تنهایی میره بیرون به بهانه های مختلف سر زدن به مادر پدر یا بنزین زدن یا مسافر زدن.معمولا هم یا از مجازی کیسشونو پیدا میکنن یا با مسافر کشی..حواستون جمع باشه.حالا بیاین بهتون بگم بعضیا چرا نمیتونن ثابت کنن خیانت طرف رو ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون بعضیا با مجازی خیانت میکنن بعضیا با سیمکارت.‌حالا مجازی هم میتونه آشکار باشه همون پیج یا اکانت هایی که شما ازشون دارین یا مجازی مخفی که با سیم دیگه ای یا ایلمیل دیگه ای درست کردن.سیمکارت هم همین طور..یا با همون سیمکارتی که با شما هم با اون سیم در ارتباطن کارشونو میکنن که بعد لو رفتن سعی میکنن سیمکارت مخفی بخرن..‌حالا روش های قایم کردن سیمکارت رو بیاین بهتون بگم

2731

فقط یه تجربه دارم 

اگه میخواین جدا شین خیانت و رو کنین و دنبالش باشین 

اگه نه میخواین فقط دعوا درست کنین و موقعیت جدایی ندارین اصلا دنبال پیدا کردن این چیزا نباشین

https://www.ninisite.com/user/b9ea79a4-55fe-46c6-9e18-aac85b8a3182/21delbarrr

میشه به تاپیک اخرم سر بزنید 

اسی فکر و خیال زیاد نکن شکم به دلت راه نده من که حالا کلا افسرده شدم از بس واسه اینطورچیزا فک کردم

برای حل مشکلاتم حمد بخونید برام جزاکم الله 💕

بسه تورو خدا اومدو شوهر یکی ب دلایلی شرایط مرد خیانت کار داشت ولی واقعا خیانت کار نبود بعد زنش ببینه سکته میکنه در صورتی که اینطور نیست ممکنه یه مردی از خستگی زیاد نتونه ب حرفای زنش گوش بده نخاد چتای طلبکاراشو زنش ببینه خجالت میکشه ممکنه از فقرو نداری بره مسافر کشی تا بوق سگ و.... 

اگه مشکلات زندگی سنگه من سنگ شکنم🎭📍🗝️.   یه خانوم معلم خاص❤️ یه خانواده شاد ❤️که به همه خواسته هاشون رسیدن💪.                              𝗮𝗹𝘄𝗮𝘆𝘀 𝘀𝗺𝗶𝗹𝗲 𝗹𝗮𝘂𝗴𝗵𝘁𝗲𝗿 𝗲𝗺𝗯𝗮𝗿𝗿𝗮𝘀𝘀𝗲𝘀 𝘆𝗼𝘂𝗿 𝗲𝗻𝗲𝗺𝗶𝗲𝘀 همیشه بخند:) این دشمناتو گیج میکنه🎭

من خیانت ندیده ام ولی اگه شوهرم نه برای یه هفته ها نه ....مثلاً اگه چند ماه بشه برای خونه خرج نکنه با وجودی که داشته باشه  به بچه ها ب من محبت نکنه اون موقع می‌فهمه خیانت کرده

سلام .من مادر هستم دوست دارم پسرم خلبان و دختر دکتر زنان زایمان بشه اگه میشه برام دعا کن بتونم کمک بچه هام کنم💞💕💕💕
2738

خب یه دسته ای از مردا هستن که کارمندن و میز شخصی قفل دار دارن سر کار ولی همه که کارمند نیستن یا امکان اینکه چیزی سر کار مخفی کنن ندارن.‌پس بهترین جایی که میشه مخفیجاتشون رو پیدا کرد توی ماشینه.اولا جاهای ساده تر میزارن.بعد که لو میرن میرن تو کار درزو دورزای ماشین.

بسه تورو خدا اومدو شوهر یکی ب دلایلی شرایط مرد خیانت کار داشت ولی واقعا خیانت کار نبود بعد زنش ببینه ...

باریکلا

سلام .من مادر هستم دوست دارم پسرم خلبان و دختر دکتر زنان زایمان بشه اگه میشه برام دعا کن بتونم کمک بچه هام کنم💞💕💕💕

شوهر الدنگم دیشب مست اومد خونه تاالان عصبیم.... ۵ سالم بود بابام یبار قوطی ویسکی اورد خونه گزاشتم رفت تو حیاط قوطی رو بردم پشت سرش پرت کردم دیگه بابام فهمید کارش اشتباهه و نیاورد حالا شوهر خودم چ فکری پیش خودش کرده ابله 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
شوهر الدنگم دیشب مست اومد خونه تاالان عصبیم.... ۵ سالم بود بابام یبار قوطی ویسکی اورد خونه گزاشتم رف ...

5سالت بوده خوب قوطی ویسکی می‌شناختی من هنو از نزدیک ندیدم

اگه مشکلات زندگی سنگه من سنگ شکنم🎭📍🗝️.   یه خانوم معلم خاص❤️ یه خانواده شاد ❤️که به همه خواسته هاشون رسیدن💪.                              𝗮𝗹𝘄𝗮𝘆𝘀 𝘀𝗺𝗶𝗹𝗲 𝗹𝗮𝘂𝗴𝗵𝘁𝗲𝗿 𝗲𝗺𝗯𝗮𝗿𝗿𝗮𝘀𝘀𝗲𝘀 𝘆𝗼𝘂𝗿 𝗲𝗻𝗲𝗺𝗶𝗲𝘀 همیشه بخند:) این دشمناتو گیج میکنه🎭
2706