2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چه اهمیتی داره کنکور وقتی کانال های تلگرام کلید رو میزارن و بازدید های زیادی داشتن و هر کی گوشی نبرده رتبه ش از 200 هزار شروع میشه

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
چه اهمیتی داره کنکور وقتی کانال های تلگرام کلید رو میزارن و بازدید های زیادی داشتن و هر کی گوشی نبرد ...

کدوم کانال ؟

اگه میشه برا رسیدن به آرزوهام برام یه صلوات بفرستین ممنونم😍😘
کدوم کانال ؟

من یکی داشتم کلید ریاضی رو گذاشت، تجربی این ها رو هم شنیدم که گذاشتن. 

حتی کنکور 1400 چند نفر بعد از اینکه که دوباره سازمان سنجش ازشون کنکور گرفت مردود شدن اما نمایندگان مجلس گفت این قبول نیست و وارد دانشگاه شدن،

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی