2737
2734
عنوان

دلم گرفته میگید چیکار منم

152 بازدید | 8 پست

شوهرم از ساعت ۱ رفته تهران الان اومد واسه یه کار بیخود فروش زمین،من بهش زنگ زدم زودتر بیا بریم بیرون،وقتی که زنگ زد منم قاطی کردم که من خودم رفتم بیرون،بعدم گفتم از صبح تا حالا کجا بودی،بکم غر زدم و کفتم اخه این چه وضعشه نه پولت معلومه نه کارت از صب تا شب میگی سر کارم ،نه جمعه دارم نه تعطیلی،پس مردم چه جوری زنذگی میکنند،گفت ما خرج نمیکنیم؟این همه خرج میکنیم،

منم کفتم چرا خرج میکنیم اما مگه ما ادم نیستسم هروقت گفتم بریم فلان جا گفتی کار دارم،اما اینجوری وقتت تلف میکنی،از این به بعد جمعه ها میمونی خونه،گفت باشه رفت رو تخت دراز کشید،حالا تو‌قهر بمونم یا شام درس کنم

1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الکی؟خدایی خواستم زیاد واسم هفته ای یه روز وقت بذاره،من نه ولخرجم نه پر ادعا فقط منم بعضی وقتا خسته ...

عزیزم برو مشکلات بقیه را تو این سایت بخون. کتک و بی پولی و رها شدگی و اعتیاد و مشروب خوردن و با زنای دیگه بودن و بی ادبی و بی چشم رویی و سیگار کشیدن و کار نکردن. 

تو هم حق داری ولی انقدر پیچیده نبوده میتونستی بدون دعوا حرفتو بگی. قدر زندگی و شوهرتو بدون و دعوا و قهر بزار واسه اون روزی که به بنبست بخوری تا افاقه کنه والا ذره ذره سر همین بحثای الکی سردی و بی محبتی پیش میاد اون موقع تا یک زنی خواسته اشو مهربون ازش بخواد ولت میکنع و میره 

الانم برو شام درست کن چیزی هم به روی خودت نیار ولی خوش رو باش

2738