2737
2734

کار!

کلی کار هست. برای شروع و مستقل. شدن حتما نباید از همون اول. درآمد. بالای. ۸. تومن داشته باشید که

میشه این دعا رو در حقم بخونید 🙏اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک🧡بیدلیل خوب باش💙 به قول آن رفیقمان: حرف هایی در دلم هست اما حاضرم فقط  به کسی بگویم که فردا آخرین روز  زندگی اوست💔✌️من باختم ولی میسازمش🌿 خدایا تو را بر آنچه از حکمتت ندارم. شکر و برای آنچه از رحمتت دارم سپاس🌿💚مهر۱۴۰۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
2728

مکانیک بنایی کارگری کار تو تالارا رستورانا 😓

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
2738

من الان  سرمایه ام 500 هزار تومن هست ‌ 

الان می خوام پودر سفید آب پنبه روی بخرم و بفروشم .رو هر کیلو ای 100 گیرم میاد . می خوام بازم قرض کنم و بیشتر پودره رو بخرم .

مشتری ثابت دارم .

بسته بندی کنم ، بیشتر گیرم میاد 

نگاه هر شهر یا شهرستانی ی جاهاییش هست ک کاگر میخان برای توی باغ روزی صدو هشتاد ب بالا هم میدن واسه مردا ك بیشتر میدن برو اونجاها کار کن 

پیك موتوری هم هست من داییم تا قبل از ازدواجش پیك موتوری کار میکرد البته مهندس برق توی ساختمونم بود 

2706