2737
2734
میگن نبایدبزنم اخه ضرره داره

عزیزم مام و عطر ضرری نداره از متخصص زنان بپرس فکر نکنم مشکلی باشه

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااای عزیزم مبارک مبارک حساس شدنت طبیعی و این که الان شما دونفر حساب میشی   

حالا داستانای ویارو بدخلقیات هنوز مونده آرمه کردنتو که نگو

من خودم ویارم رو شوهر بخت برگشتم بود   ٣ماه آخر میدیدمش بالا میوردم اون طفلکیم همش سرکار بود و وقتی خواب بودم میومد خونه چه روزای خوبی بود ولی سخت 

2728
وای مامانم هی میکه دعواس میکنم میگم بو‌میدم خوب نه فقط گردن به پایین میشورم 

گردن به پایین، شامل دهانه رحمم میشه😐 ینی آب به اون قسمت هم میرسه

« لا حَولَ وَ لا قُوَّةَ إلّا بِاللهِ العَلیِّ العَظیم »
وااااای عزیزم مبارک مبارک حساس شدنت طبیعی و این که الان شما دونفر حساب میشی     حالا داس ...

قربونت شم اوا من فک میکردم الکیه ویار رو شوهر😅😅😅من دارم سعی میکنم از قبلمم بهتر باشم صبور تر خوش اخلاق تر مرتب تر سخت ولی🤣🤣

2738
قربونت شم اوا من فک میکردم الکیه ویار رو شوهر😅😅😅من دارم سعی میکنم از قبلمم بهتر باشم صبور تر خوش ...

ن ویار شوهر واقعی من یبار توی خیابون روی شوهرم بالا اوردم بخدا نمیدونی چقد از خودم متنفر شدم ولی بزرگوار اصلا حساسیت نشون نداد فقط نگران منو بچمون بود

آرمه پیتزا زیاد داشتم اونم ساعت ٣ صبح  

خدا شوهر خوب نعمتیه

منم حامله ام هفته ۷ و۸ اینطوری بودم جرات نداشتم دستم رو ببرم بالا حس میکردم تمام بدنم بوی گند میده خ ...

۷/۸ یعنی چی عزیزم؟ منم حس میکنم بقیه ام متوجه میشن خجالت میکشم مامانم همش غر میزنه نرووووووو نرو حموم نمیتونم

2706