2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

این نیز بگذرد.....

هیچ وقت این جمله رو یادت نره

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا

تو این دنیا هیچکی جز خودت نمیتونه حالتو خوب کنه.. دنبال دلیل برای حال خوبت نباش.. فقط سعی کن خوب باشیی.. اینطوری بعدا ب خودت افتخار میکنی ک من چقدر قوی هستم ک از پسش بر اومدم🙂💪❤

مثلا عر عر کنی بوم بوم کنه قلبم مثلا مث خر بدویی سمت منه احمق😐✋
یعنی همه ی این اتفاقات بد تکرار میشه و تمومی نداره؟ فک میکنم اشتباه متوجه شدم 

نه دوستمون منظورش اینه که صفحه قشنگ زندگیت هنوز واست باز نشده ادامه بده برو جلوتر بهش میرسی 

2738

باز میشه این در 

صبح میشه این شب 

صبر داشته باش(((:

به‍‌ش‍‌ت‍‌ی ک‍‌ه ش‍‌م‍‌ا خ‍‌وب‍‌اش ب‍‌اش‍‌ی‍‌ن! #ج‍‌ه‍‌ن‍‌م‍‌ش‍‌و م‍‌ی‍‌پ‍‌رس‍‌ت‍‌م...!             من ت‍‌و ق‍‌ب‍‌ر:ل‍‌ن‍‌ت‍‌ی‍‌! ه‍‌ن‍‌دزف‍‌ری‍‌م‍‌و جا گ‍‌ذاش‍‌ت‍‌م‍‌♬:))                                  
میدونی !؟صبر منو از پا درآورده :)

این روزا خیلیا مثل شمان، این روزا کمتر کسی حالش خوبه ولی چاره ای نیست باید صبر کرد باید تلاش کرد(: 

به‍‌ش‍‌ت‍‌ی ک‍‌ه ش‍‌م‍‌ا خ‍‌وب‍‌اش ب‍‌اش‍‌ی‍‌ن! #ج‍‌ه‍‌ن‍‌م‍‌ش‍‌و م‍‌ی‍‌پ‍‌رس‍‌ت‍‌م...!             من ت‍‌و ق‍‌ب‍‌ر:ل‍‌ن‍‌ت‍‌ی‍‌! ه‍‌ن‍‌دزف‍‌ری‍‌م‍‌و جا گ‍‌ذاش‍‌ت‍‌م‍‌♬:))                                  
نه دوستمون منظورش اینه که صفحه قشنگ زندگیت هنوز واست باز نشده ادامه بده برو جلوتر بهش میرسی 

ی چیزی بهت بگم 

الان تو اتوبوسم 

همینقدر بهت بگم ک دارم از کابوس س ساله ام یکم

فقط یکم رها میشم 

سه سال پیش این وقتا فک میکردم دق میکنم میمیرم نمیتونم ادامه بدم 

فک میکردم من تموم شدم و ادامه ای برای فائزه وجود نداره 

فک میکردم دیگه زندگی نمیکنم دیگه نمیخندم دیگه نمیتونم 

اما الان ی کور سوی نور باز شده 

برات حس خوب الانمو آرزو میکنم 

البته از این بیشتر

چون منم هنوز کامل خوب نشدم اما فهمیدم ک میشه کاری کرد میتونم 

سخته طاقت فرساست