2737
2734

بچه ها من قبلا با یکی حرف میزدم تو اینستا پیجم پرید ... الان دوباره با یه پیج دیگه فالوش کردم دوماه پیش... یه شب یه متنی که خودم نوشته بودم رو استوری کرده بووم گفت برام اشناست....  شبیه متن هایی که براش میفرستادم بود سبکشو یادش بود بعد ۸ ۹ ماه

بعد چهارشنبه باز استوریمو ریپلای کرد و گفت که من میشناسمت؟گفتم نمیدونم گفت ینی چی گفتم خب نمیدونم میشناسی یا نه گفت شاید بشناسم 

بعد من چون کنکور داشتم و خیلی درگیر بودم  بهش گفتم فعلا درگیرم بعدا حرف بزنیم... گفت باشه و خداحافظی کردیم.... الان نمیدونم خودم بهش پیام بدم یا وایستم خودش بیاد؟ استوری گذاشتم دید ولی حرفی نزد اصلا....

مشکل بزرگم اینه که قبلا بهش دروغ گفته بودم عکس دیگه ای بهش داده بودم فامیلیمم اشتباه گفته بودم همشم از ترسم و محدود بودنم بود... و همچنین بی اعتماد به نفسیم

الان نمیدونم چی بگم بزنم زیرش که میشناسمش یا بگم همون ادمم و راست قضیه رو بگم؟

اینم بگم ۲۱ سالمه و ۲۶ سالشه پسر عاقلیه و یه خورده زود بهش برمیخوره...  میترسم بگم راستشو.... 

اینکه خیلی موفق تره از من... من کنکورمو خراب کردم احتمالا بازم بمونم پشت کنکور 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راست قضیرو بگو

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
ترس دارم😭😭 اینکه کنکورو هم خراب کردم بدتر اعتماد به نفسم رو خراب کرد 

ن چیزی نمیشه ...از کنکور بپرس اینا ...اصلن نمیخاد بترسی ...

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2738
ن چیزی نمیشه ...از کنکور بپرس اینا ...اصلن نمیخاد بترسی ...

کامل خوندی چیزایی که نوشتم رو؟اخرین بار بهم گفت شاید بشناسمت بهش گفتم فعلا درگیرم بعدا حرف میزنیم

الان چیکار کنم؟

میشه بگی چجوری مطرح کنم؟خودم بهش پیام بدم؟چی بگم دقیق؟

سلام 

چنرو پیش استوریمو و دیدی و اینا سوال کردی 

راستش من فلانیم پیجم پرید و اینا 

میخواستم بیام ازت عذر خواهی کنم 

دروغ گفتم این من نیستم و 

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
کامل خوندی چیزایی که نوشتم رو؟اخرین بار بهم گفت شاید بشناسمت بهش گفتم فعلا درگیرم بعدا حرف میزنیم ا ...

عب نداره ..گذشته ..تو بیادش بیار ..استوزی بزار کبرا اون آشنا باشه موضوعش 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
سلام  چنرو پیش استوریمو و دیدی و اینا سوال کردی  راستش من فلانیم پیجم پرید و اینا  ...

اینجوری گفتنش اسونه😖😖 عمل کردن سخته واقعا...

بهش میگم اونروز گفتی میشناسی منو و اینا... میشناسیم؟

همین خوبه؟

2706