2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوشبخت باشی     چجوری راضیشون کردی ؟

مرسی عشقم  من واسه راضی کردنشون خودم دست ب کارنشدم چون سنم خیلی کم بود۱۴سالم بود شوهرم زیادی اصرار کرد زیادی اومد ورفت اونم خانوادش راضی نبودن گفته بود اگ سارارو نگیرم خودم میکشم اخرش اونا راضی شدن دیگ اونام خانواده ی منو  راضی کردن

2738

اما خانوادش هیچوقت نتونستن بامن راه بیان وخیلی مشکلات داشتیم کلا خانواده شوهرم باعروس سازگار نیستن و خیلی از عروس متنفرن مادرش میگه هرکدوم از پسرام زن میگیرن دیگ بهشون کارندارم و به عنوان اولاد بهشون نگا نمیکنم ازچشمم میوفتن

[QUOTE=243104632]مرسی عشقم  من واسه راضی کردنشون خودم دست ب کارنشدم چون سنم خیلی کم بود۱۴سالم بود شوهرم زیادی اص ...[/QUOT

درسته مرسی از راهنماییت 

عشق منم خعلی تلاش میکنه اول کار اینارو درست کنه بعد بیاد خواستگاری    من خعلی نگرانم میدونم بهم میرسیما اما استرسه هست

اما خانوادش هیچوقت نتونستن بامن راه بیان وخیلی مشکلات داشتیم کلا خانواده شوهرم باعروس سازگار نیستن و ...

آخی چرا آخه :(( 

اما عشق من مادر و پدرش خعلی دوسم دارن از این لحاظ شانس آوردم   

[QUOTE=243104632]مرسی عشقم  من واسه راضی کردنشون خودم دست ب کارنشدم چون سنم خیلی کم بود۱۴سالم ب ...

انشالله که هرچی زودتر به همدیگ برسین عزیزم باورکن شوق وذوقش به همین روزاس حالشو ببر یه روز دلتنگ این روزا میشی 

انشالله که هرچی زودتر به همدیگ برسین عزیزم باورکن شوق وذوقش به همین روزاس حالشو ببر یه روز دلتنگ این ...

مرسی ازت عزیزم ممنون بابت دلگرمیت برامون دعا کن   

آخی چرا آخه :((  اما عشق من مادر و پدرش خعلی دوسم دارن از این لحاظ شانس آوردم    

خداروشکر این خیلی خوبه که دوستدارن خانواده شوهر من کلا برای عروس ارزش قاعل نیستن حتی یکی از جاریام خواهرزاده مادرشوهرمه بااونم که خواهرزاده ی خودشه اوکی نمیشه اون جاریم بیچاره میگه فک نمیکردم خالم اینقد بدجنس باشه عروسش شدم الان اینقد روش فشار عصبی هست ک با قرصای ارامبخش و این چیزا سر پاس روانی شده از دستشون چ برسه ما که غرییه ایم

2706