2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ای خدا اسی چ تا پیکی بود زدی هوس کردم...😋  الان برم رو مخ مامانم ببینم می تنم راضیش کنم بره ب ...

کرمانی؟😟خوش به حالت😁

من فقط یبار خوردم

قشنگ‌ نازک بود یکم به تردی میزد

طعم یه ادویه هم حس میشد

حالا چه طعمیش بهتره

این ساده بود

کرمانی؟😟خوش به حالت😁 من فقط یبار خوردم قشنگ‌ نازک بود یکم به تردی میزد طعم یه ادویه هم حس میشد ...

من فقط این مدلش و خوردم حتی نمیدونستم طعمای دیگه جود داره😶😶.....

میشه برا سلامتی مامانم ی صلوات بفرستید 🙌🙌🙌🌺🌺❣️❣️
دستور پختش رو دارین؟

ارد روغن (بابد جامد باشه) ماست . زعفرون.بکینگ پودر اینا ماله خمیرشه . اردو الک کن هواش بره با روغن جامد هم بزن تا خوب جمع شه . ماست . بیکینگ پودر . زعفرون با زرده تخم مرغ هم میزنیم یه پنج دقیقه بعدش با ارد قاطی میکنی ورز میدی رو سینی فر ارد میریزی روغن نریز سرخ میشن یه توپ خمری بر میداری با سه تا ناخن مث میخوایی نمک برداری اینجوری یه سوارخ وسطش درست میکنی موادته (اونم توضیح میدم )میرزی داخلش  جمش میکنی بعدش با مهر میزنی روش پهن میشه . 

موادش :درچین . خرما . گردو هل . هسته خرما ر بگیر مث چنگال سرخش کن همه چی قاتیش کن این میشه مواد گردوتم اسیاب کن . درست که کردی بزار تو فر بشین کنارش روشون یکم طلایی شد برشون دار

هرکی لایک کنه فوشش میدم❤️😡هیچ کس لایک نکنه ❤️لایک نکنین عزیزان خانواده ❤️ لایک نکن بدم میاد😡 درخواست دوستی ندین لطفا 
2706