2737
2734

من درخواست های دوستی چند تا داشتم دیگه نگاه نکردم کیه و ... همشو قبول کردم...فکر میکردم خانم باشه..‌اما متاسفانه این وسط ی اقا هم بوده😣وقتی ک پیام داد فهمیدم و لغو دوستی زدم.....متاسفم واسه همچین کسایی ک از هر ابی ماهی میگیرن....اینا هستن ک همه رو نسبت ب مردا بدبین میکنن

لایک نکننننن مسلموننننن  ...........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چیزی نگفته که بنده خدا   احوالپرسی کرده

ای جان تو خصوصی اون وقت !!!

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
2738
ای جان تو خصوصی اون وقت !!!

خوب شاید سوال داشته 

به همه بدبین نباشیم

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 

ب نظر من شما نباید درخواست قبول کنید 

در خواست قبول کردن  مثل اینه از خیابون ی اگهی با مضمون اینکه* بیا با من دوست شو  * پیدا کنی بعد شماره رو سیو کنی  زنگ بزنی ببینه طرف کیه چیکار میتونه باهات داشته باشه 

چیه ماجرا انقد واست عجیبه الان که تاپیکشو زدی؟

این درخواستا و لاسیدنا همه جا بوده لغوم زدی و رفته پی کارش بزرگش میکنی چرا

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706