2733
2739

یا اینکه دیگه وقت جغجغه بازی نیست؟؟؟🙄

قیمتش ۱۱۸

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣

الان اصلا نباید چیزای سفت بزاری جلوش دندوناش حساسن 

نگیری بهتره 

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
الان اصلا نباید چیزای سفت بزاری جلوش دندوناش حساسن  نگیری بهتره

دندون نداره 

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگ باید گاز بزنه نگیر یکی از این کوچیکا هس ژله ای ماننده اونا خوبن 

اها ممنونم عزیزم

دندون نداره 

😐😂 ای جانم پس بگیر براش

ولی اینو فقط باش بازی میکنه ممکنه هم نزاره دهنش

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒

فکر نکنم.ببین اسی پسر من طعم اون دندون گیرا رو دوست نداره که حالت سیلیکونی دارن اگه مال تو بگیره اونا بهترن که میشه تو فریزرم گذاشت سرد بشه که تسکین بدن لثه ش رو

ممنون میشم تویی که منطق نداری یا به خودت زحمت نمیدی حرف منو یه دور با دقت بخونی بعد ریپلای کنی،انرژیتو برا من هدر ندی دوست عزیز
فکر نکنم.ببین اسی پسر من طعم اون دندون گیرا رو دوست نداره که حالت سیلیکونی دارن اگه مال تو بگیره اون ...

اها ممنون نمیدونستم تو فریزر میشه کذاشت

چند ماه دندون دراورد پسرت

2738
😐😂 ای جانم پس بگیر براش ولی اینو فقط باش بازی میکنه ممکنه هم نزاره دهنش

همه چی جز مواد غذایی رو دهنش میذاره🤦

اها ممنون نمیدونستم تو فریزر میشه کذاشت چند ماه دندون دراورد پسرت

در نیاورده ولی ما ژنتیکن زود درمیاریم الان ۶ ماه ونیمشه و تو فرایند ریزش اب دهنه و ور رفتن با لثه ش و...س،این عکسشه

ممنون میشم تویی که منطق نداری یا به خودت زحمت نمیدی حرف منو یه دور با دقت بخونی بعد ریپلای کنی،انرژیتو برا من هدر ندی دوست عزیز
در نیاورده ولی ما ژنتیکن زود درمیاریم الان ۶ ماه ونیمشه و تو فرایند ریزش اب دهنه و ور رفتن با لثه ش

اها درسته..دختر منم ۵۰ روز زود بدنیا اومد فکر کنم بخاطر اینه که دندون درنیاورده

اها درسته..دختر منم ۵۰ روز زود بدنیا اومد فکر کنم بخاطر اینه که دندون درنیاورده

اسی ادیت کردم عکس دندون گیرو برات گذاشتم.بهتر هرچی دیر دربیارن بهتره من خودم زود دراوردم همیشه دندونام خرابه

اسی ادیت کردم عکس دندون گیرو برات گذاشتم.بهتر هرچی دیر دربیارن بهتره من خودم زود دراوردم همیشه دندون ...

واقعا؟خب پس دعا میکنم دیر دربیاد😁ممنون از تصویرت

واقعا؟خب پس دعا میکنم دیر دربیاد😁ممنون از تصویرت

اره بابا، الان دربیاد که خیلی خوبه ۹ ماهگی عالیه خواهش😘