2752
2734

عزیزم برنامه drhعالیع 

دوست من خیلییی وزنش بالا بود الان واقعا لاغر کردع

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه برنامه ای هست؟

برنامه رژیم

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه

برای اینکه وله ات کم‌ بشه در طول‌ روز‌کمتر کربوهیدرات بخور و بیشتر پروتیین

اپ مانکن رو‌ نصب کن و کالری شماری کن

رژیم غذایی صحیح و سالم اصلا بد نیست

برای سلامتیتون مفیده

بنظرم به این فکر کنید چقدر این وزن اضافه برای سلامتیتون بده

وقتی باردار بشید چقدر قراره اضافه کنی

دیدگاهت به لاغری و رژیم درست نیست که نمیتونی شروع کنی

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

منم همینطور هستم اصلا از خوراکی و تنقلات نمیتونم بگذرم ‌‌البته اشتهام زیاد نیست‌‌. کالری شماری کردم تو یک سال  از ۷۰ رسیدم به ۵۸. هممممه چی هم خوردم😃🍰 کیک و پیتزا و ساندویچ و چیپس و... ولی به اندازه خوردم. البته اینم بگم که ورزش عادت همیشگیمه. ورزش رو ترک نمیکنم کلا  

چطوری بزنم همین اسمو توی نت؟

تو بازار  تو گوگل هست 

سرچ کن واقعا عالیه خیلی لاغر شده دوستم

2706