2733
2734
عنوان

خریدن جهااااززز بیاااییینننن

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 51 پست
ببین از الان شروع کن ،خورده ریزا رو بهتر اون چیزایی ک از مد نمی‌افته، ،بعدا کارت سبک تر میشه همه رو ...

خب ب احتمال زیاد تا دو سه ماه دیگه یا نامزد میکنم یا عقد با عشقمم

اما اونا غریبن نمیدونم رسمشون چیه ☹ تو رسم ما ک وسایل سنگین با پسره 

ولی حس میکنم از ایناییه که توقعشون زیاده 

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی وسایل آشپزخونه با دختره منهای یخچال :(  از بقیشم پتو اینا و جارو برقی اتو و وسایل ایطوری.. ...

اره البته همون یخچال خوبش 40 ب بالاس😐😂

رخت خوابم میاره داماد پتو و بالش و اینجور چیزا اما عروسم میاره

بازم اینجور چیزا بیشتر توافقیه مثلا میتونین باهم بخرین هیچ ایرادی نداره البته اگه خانواده ی فتنه نداشته باشه😂

خانواده نامزد من گفتن نمبخاد چیزی بخرم اما بازم خودم دارم میخرم وسایلمو حالاشاید فرشو و اینارو نخرم دیگه اما حداقل اشپزخونه رو تکمیل میخام بخرم

خب ب احتمال زیاد تا دو سه ماه دیگه یا نامزد میکنم یا عقد با عشقمم اما اونا غریبن نمیدونم رسمشون چیه ...

شما  رسم خودتون رو اجرا کنید معمولا همه وسایل سنگین با پسره ،،

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
2731

من تموم لوازم برقیام دلمونتی واقعا عالیه راضیم ار همشون  فک کنم کل لوازم برقیا رو هم دارن فقط ۲.۳ تیکه کم دارم از همه بهتر اسپرسو سازه وای عالیه 

هیچ حالی را بقایی نیست ؛ بی صبری نکن...🦄💜
2738
من تموم لوازم برقیام دلمونتی واقعا عالیه راضیم ار همشون  فک کنم کل لوازم برقیا رو هم دارن فقط ۲ ...

دلمونتی خیلیمم ظاهر شیکی داره من عاشق پلوپزش شدمم خیلی خوبه..منم احتمالا بیشتر وسایلامو دلمونتی بخرم😍

من شیراز  ینی ترکم رسم شمالیا و اصفهانیا چطوره ؟

اصفهانیا یه تخته فرش 

تی وی و میز تی وی و اگر بخاری لازم باشه با داماده 

بقبه وسایل تا حتی خلال دندون با دختره همه چی هم باید بخرن

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
خب از کجا میشه تشخیص داد؟ من میخام از نمایندگیاشون بخرم ممکنه جنس فیک بدن بهم؟

اگه پول نقد دادی برو بانه  من از اونجا گرفتم سال ۹۳ خیلی زیاد اختلافش بود با مشهد یخچالم ال‌جی از گچین گرفتم اونم زیاد بود اختلافش

نصف لوازم برقی ها که جنبه نمایشی داره رو نخرین

من ک همش خریدم از همشم دارم استفاده میکنم فقط بستنی سازو میوه خشک کن پاپ کرن ساز نخریدم هر چی بازار بود خریدم خیلی راضیم 

دلمونتی خیلیمم ظاهر شیکی داره من عاشق پلوپزش شدمم خیلی خوبه..منم احتمالا بیشتر وسایلامو دلمونتی بخرم ...

اره هم شیکه هم جنس خوبی داره واقعا خیلی مارک خوبیه 

اره البته همون یخچال خوبش 40 ب بالاس😐😂 رخت خوابم میاره داماد پتو و بالش و اینجور چیزا اما عروسم م ...

خوشبخت شی البته من بخام ازدواج کنم تا چند سال دیگه فلن سنم کمه تا اون موقع میتونم بخرما

.
2706