2733
2734
عنوان

مهریه

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 102 پست
در این دو موارد اگه قانون می دونست حق با خانم‌هاست پس این حق رو به اونا میداد ، اگه حق طلاق با خانم‌ ...

ببخشیدا این حرفتون اصلا درست نیست. جامعه ی ما مرد سالاره و حق تمام و کمال برای مردها هست. دلیل نمیشه خانوما حق نداشته باشن. کسی هم که بخواد به قول شما کاسبی راه بندازه بدون حق طلاقم میتونه. چه بسا کم نیستن کسایی که تو همین دوره یا قبل تر کاسب مهریه بودند بدون حق طلاق. 

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی خواهش میکنم ،ولی باور کنید حتی اسم طلاق رو الان آوردید حال خیلی بدی بهم دست داد ، یه زندگی زمان ...

نظرتون محترمه 

ولی من معتقدم زن و مرد مساوی اند همونطور که مرد وظایفی داره خانم هم از اون وظایف برخورداره زندگی مشترک یعنی شریک شدن بس باید حق ها هم متقابل باشه

هدف یعنی موفقیت تمام روزو شب و تلاش کنی و به چیزی که میخوای برسی بس تمام تلاشتو بکن رفیق❤️خبببب از انگیزشی بیایم بیرون بنده عاشق پزشکیم همه میگن نمیشه مرغم یه پا داره من که میگم میشه 😂😁نشدم فدا سرم پشت کنکور میمونم 😁😂ادم کم حوصله ایم بحث و دعوا اینجور چیزا به من نمیاد اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن اینجا هممون فقط یه اسم کاربریم
در این دو موارد اگه قانون می دونست حق با خانم‌هاست پس این حق رو به اونا میداد ، اگه حق طلاق با خانم‌ ...

زیاد هم مطمعن نباشید می‌بینید که آقایون کم‌تو این مورد  کم‌نمیزارن و نامردی نمیکنن پس وقتی می‌خواهید حرف بزنید بدون طرف و منطقی و منصفانه 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2731
نه دیگه اگه حق با خانم‌ها باشه هر وقت دلشون بخواد خودشون طلاق می‌گیرن

باید خدمت شما عرض کنم درحالت عادی در ج.ا.ا حق طلاق ۱۰۰ درصد با مرد و ۰ درصد با زن هست

وقتی وکالت امضا میشه اینجور نیست کل ۱۰۰ درصد به زن داده بشه

تازه ۵۰. ۵۰ میشه

مثلا حاضری ده هزار سکه مهریه بدی ولی حق طلاق ندی؟

درمورد بچه هم فکر نکنید که صرفا بچه شماست بچه خانم هست و دلسوزی پدر کمتر از مادر هم نباشه بیشتر هم نیست

اون زن مادر بچه شماست نه غریبه 😒

ببخشیدا این حرفتون اصلا درست نیست. جامعه ی ما مرد سالاره و حق تمام و کمال برای مردها هست. دلیل نمیشه ...

حرفت منطقیه به نظرم رسما کاسبی راه انداختم توهین به شأن یه خانم بود که نگفتم که بحث پیش نیاد بیخیال هر کسی عقاید خودشو داره

هدف یعنی موفقیت تمام روزو شب و تلاش کنی و به چیزی که میخوای برسی بس تمام تلاشتو بکن رفیق❤️خبببب از انگیزشی بیایم بیرون بنده عاشق پزشکیم همه میگن نمیشه مرغم یه پا داره من که میگم میشه 😂😁نشدم فدا سرم پشت کنکور میمونم 😁😂ادم کم حوصله ایم بحث و دعوا اینجور چیزا به من نمیاد اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن اینجا هممون فقط یه اسم کاربریم
ببخشیدا این حرفتون اصلا درست نیست. جامعه ی ما مرد سالاره و حق تمام و کمال برای مردها هست. دلیل نمیشه ...

وقتی حق طلاق نداشته باشه اون آقا کل مهریه رو پرداخت میکنه ولی دیگه هیچ وقت طلاقش نمیده

کاربر آقا
2738
مرسی خواهش میکنم ،ولی باور کنید حتی اسم طلاق رو الان آوردید حال خیلی بدی بهم دست داد ، یه زندگی زمان ...

ی سر تو سایت بزن بفهمی آقایون چه کارهایی میکنن؟؟؟ازدواج دوم پنهانی ....صیغه کردن بقیه زنها.....معتاد بودن.....پول ندادن خرجی ندادن ...کتک زدن ....الویت اول زندگی اش مادر و خواهر خودش بودن و بی توجه بودن به همسر و شریک زندگی‌...کدوم‌یکیش از دید شما به تنهایی نود درصد کامل میشه؟؟؟

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
دست شما هم باشه هروقت دلتون خواست طلاقش میدید میرید با یه دختر خوشگلتر 😏

چه جوابایی دارین خدایی😂🎈

نظرتون محترمه  ولی من معتقدم زن و مرد مساوی اند همونطور که مرد وظایفی داره خانم هم از اون وظای ...

من همیشه در بیشتر تاپیک‌ها اگه نظر دادم گفتم زن و مرد مساوی هستن این عقیده منه، الان هم میگم هر کسی هم که بگه اشتباه میکنی باهاش مخالفت و بحث میکنم ولی در این یک مورد طلاق نظرم همونه که گفتم

کاربر آقا
وقتی حق طلاق نداشته باشه اون آقا کل مهریه رو پرداخت میکنه ولی دیگه هیچ وقت طلاقش نمیده

تو جامعه امروز یک در هزار کسی نمیتونه مهریه رو پرداخت کنه و اینهایی هم که پرداخت میکنن تقسیط پانزده ماهی دوسکه است این اسمش پرداخت ؟؟؟و اینکه چرا باید زندگی ای که به بن بست رسیده به اجبار نگه داشت؟؟؟

زیاد هم مطمعن نباشید می‌بینید که آقایون کم‌تو این مورد  کم‌نمیزارن و نامردی نمیکنن پس وقتی می‌خ ...

من همیشه منطقی هستم اون آقایونی که هم حق خانم‌ها رو زیر پا میزارن به نظرم مرد نیستن

کاربر آقا

خب اگر اینطوره شما خوب میدونید اقایون هم با هزار و یک راه میتونند مهریه ندن. اصلا الان دیگه شرایط مهریه جوری شده که  راحت اقا میتونه نده و تمام

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
2706