2737
2739
عنوان

خواهشا یه حس ششمی میاد....

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عالی میشه و بعد عملت هم خیلی خوشحالی تو راهه

الهی خدا خیرت بده. الهی حاجتروا بشی... ممنونم خواهر. ته دلم قرص کردی. فک کنم حستون دقیقه خیلی.

من هم روزگاری فکر می‌کردم عشق همه چیز را حل می‌کند.بعدها فهمیدم عشق به احترام بند است.احترام به شعور، به شخصیت، به محبت، به زمان و به علاقه‌مندی‌های کسی که دوستش داری؛عشق بدون احترام شاید ایجاد شود، اما دوام نمی‌آورد.هرگاه دلتون شکست، خدارو شکر کنید.خدا بهای دل‌های شکسته رو می‌پردازه؛ اینجا بود که خدا به بندهٔ دل‌شکسته‌اش فرمود: "أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ"  یعنی من نزد قلب‌های شکسته‌ام!                اگه پروفایلمو دیدی با دل پاکت برام صلوات بفرست مهربانم😘😍
2731
بله عالی میشه و بعد عملت هم خیلی خوشحالی تو راهه

عملو انجام دادم... الهی که زبونت برام خیر باشه. ممنونم. 

من هم روزگاری فکر می‌کردم عشق همه چیز را حل می‌کند.بعدها فهمیدم عشق به احترام بند است.احترام به شعور، به شخصیت، به محبت، به زمان و به علاقه‌مندی‌های کسی که دوستش داری؛عشق بدون احترام شاید ایجاد شود، اما دوام نمی‌آورد.هرگاه دلتون شکست، خدارو شکر کنید.خدا بهای دل‌های شکسته رو می‌پردازه؛ اینجا بود که خدا به بندهٔ دل‌شکسته‌اش فرمود: "أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ"  یعنی من نزد قلب‌های شکسته‌ام!                اگه پروفایلمو دیدی با دل پاکت برام صلوات بفرست مهربانم😘😍
2740
دوسال و شش ماه دیگه بچت به دنیا میاد و دختره شوهرتم خیلی بهتر از قبل میشه با اومدن بچه البته

خواهرم کی ازدواج میکنه عزیزم 

مشکل برادرشوهرم کی حل میشه

برای شادی روح مادرم صلوات میفرستی؟برای باردارشدنم هم دعاکن عزیزم😘
دوسال و شش ماه دیگه بچت به دنیا میاد و دختره شوهرتم خیلی بهتر از قبل میشه با اومدن بچه البته

دخترم دفعا اول سنجش قول میشه؟؟چطور خواهد بود؟؟میره مدرسه شاهد؟؟؟
کلا از سنجش روز دوشنبه میگی چطور خواهد بود نتیجه؟؟ و اینکه کدوم مدرسه میره میشه اسم مدرسه رو بگی

برا شوهرم کی اون حکم رو میزنن

@آکروبات