2733
2734
عنوان

شوهرم کتکم زد😭😪+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 6736 بازدید | 130 پست
مگه هنوز هست مردی که کتک بزنه😕

چرا همیشه سعی دارین بگین فقط خودتون خوبین این حرف جاش اینجا نیست بله هنوزم هست مردی که کتک بزنه تو از کجا اومدی که ندیدی عین نمک رو زخمین

آدم خوش قلبی بودم اما زندگی مسئله اش قلب نبود..! تو واگعی نیستی کیکی ولی من بکینگ پودرم ...من گندت کردم✌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرکاری،😏

چرا هر چی میشه فورا میگید سر کاری؟؟؟؟😑🖐🏾

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 
2728
2738
دل و جرئت شکایت ندارم اشنا دارن وکیل قاضی اشنا دارن میتونن بچه امو ازم بگیرن۰😭

خیر بچه رو تا هفت سالگی هیچکس نمیتونه ازت بگیره، اگه بمونی و باهاش ادامه بدی انسانیت خودتو زیر سوال بردی، چون انسان قرار نیست کتک بخوره!!! و اگه پذیرفتی که کتک بخوری بعنی پذیرای هر بلایی هستی، انقدر خودتون رو حقیر نکنید، برو شکایت کن

دل و جرئت شکایت ندارم اشنا دارن وکیل قاضی اشنا دارن میتونن بچه امو ازم بگیرن۰😭

عزیزم اگه فعلا دل و جرآتشو نداری یا شرایط فراهم نیس،تاوقتیکه کبودی روی بدنت هس،برو کلانتری محلتون،بگو شوهرم کتکم زده اونا نامه میدن به پزشکی قانونی،میری پزشکی قانونی معاینت میکنن همه آثار کبودی و ضرب و شتمو تو نامه مینویسن،اون نامه رو پیش خودت نگه دار واسه روز مبادا...هرچندبار که کتکت زد اینکارو بکن،چندتا نامه جمع کن

هیشکدوم ازین مراحلو هم شوهرت متوجه نمیشه نگران نباش

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
از داستان چرتی که ساختی  لازم نیست اول صبح اینقدر دروغ ببافی

حالا ازرو رفتی؟بچه 

آدم خوش قلبی بودم اما زندگی مسئله اش قلب نبود..! تو واگعی نیستی کیکی ولی من بکینگ پودرم ...من گندت کردم✌️
2706