2737
2734
عنوان

جیش شب

550 بازدید | 22 پست

دخترامو از پوشک گرفتم اما شبا خیس میکنن خودشونو چیکار کنم تا ۴یا۵ خشکن ولی بعد جیش میکنن صبح ۷صبح بیدارشون میکنم برن دستشویی اما طفلیا خوابشون بهم میریزه ولی خیلی وقتها قبلش یکم خیس کردن خودشون

فعلا شبا ببند

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه تاکی؟ اگ مثلا ۳اینا بیدارش کنم ببرم شاید جیش نکنه اما موندم درست یا ن

شب قبل خواب ببرشون 

۸ به بعد هم مجبوری مایعات ندی بهشون 

سردی شون نمیشه ؟

پهلوهاشونو بپوشون

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
از کجا بفهمم سردیشون میشه یکیشون انتی بیوتیک میخوره مجبورم اب زیاد بدم

همون شب ادراری به خاطر سردی کلیه اس 

چیزای گرم بده بهشون 

سردیجات نده مخصوصا شبا 

ماست نده سرخکرده نده 

خرما عسل کشمش

2738

بیدارش نکن. یه نایلون یا چیزی بکش زیرش که اگر جیش کرد جایی نجس نشه. ولی خوابش رو بهم نریز. 

چطوری از جیش گرفتی؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
ببخشید عزیزم چندمااه دارن؟؟من دخترم ۱۳ماه داره خیلی دلم میخادکم کم ازپوشک بگیرم..

وای عزیزم 13 ماه خیلی زوده

شما نباید دلتون بخواد که اون بچه باید دلش بخواد

من دخترم 24 ماهگی و پسرمو27 ماهگی از پوشک گرفتم

2706