2733
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم برا کنکور نخوندم

242 بازدید | 9 پست

فرداس!! 

نخوندم نخوندم 

نمیدونم چرا 

نمیدونم چرا 

هی پشت گوش انداختم هی پشت گوش انداختم 

مهرشد ابان شد دی بهمن عید 

واردیبهشت و الان!!!

نی نی سایتی ها دوستتون دارم دوستای خوشگلم یکی از بهترین اتفاقات زندگی من اشنایی با نی نی سایت بود

مثل‌من ۲۱ سالمه و باید کوهی از سرزنش ها و دعوا هارو بجون بخرم

میشه برام یه صلوات بفرستین؟مرسی از همه💚حال روحیم خیلی داغونه دلم گرفته.❤برام دعا کنید امام رضا منم بطلبه خیلی دلتنگ آقا امام رضا هستم خیلییی دلم میخواد بشینم تو حرم آقا تا میتونم گریه کنم انقدر که دستامو بگیره دلم میخواد از غذای حرم بخورم قرعه کشی میکنن اسم منم دربیاد.💛لطفا اگه کامنتی گذاشتم که با عقاید شما یکی نبود احترام بزارید و بحث ودعوا نکنید هرکس یه عقایدی داره.🌸💗💜نام کاربریمو هرچی میزدم قبول نمیکرد یهو اینو زدم قبول کرد و اینکه تازه واردم نیستم قبلا عضو بودم رفتم ولی باز اومدم.🤍مهربون باشید زخم زبون نزنید قضاوت نکنید کسی رو که ممکنه یه روز دقیقا تو همون شرایط باشید🧡برای کنکورم دعا کنید امسال قبول بشم💛🌻🌼

ان شاالله سال آینده

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تجربی هستید اره؟

میشه یه سوال بپرسم؟

ممکنه کسی دو تا امتحان ترمشو بیفته( ریاضی و زیست)ولی تراز آزمون قلمچیش ۷۰۰۰ باشه؟؟؟

ای مرغ گرفتار،بمانی و ببینی آن روز همایون که به دنیا قفسی نیست
مثل‌من ۲۱ سالمه و باید کوهی از سرزنش ها و دعوا هارو بجون بخرم

اره سرزنش 

سرکوفت 

دگ بهم امیدی هم ندارن 

میگن نمیاری 

میگن امسال نتونستی 

اونم نمیتونی ده سال دگ هم بمونی نمیتونی

نی نی سایتی ها دوستتون دارم دوستای خوشگلم یکی از بهترین اتفاقات زندگی من اشنایی با نی نی سایت بود
ان شاالله سال آینده

عمرم چی؟ 

بهم میگن بچه های کوچک تر ازتو دانشجوشدن تو موندی!

تجربی هستید اره؟ میشه یه سوال بپرسم؟ ممکنه کسی دو تا امتحان ترمشو بیفته( ریاضی و زیست)ولی تراز آزم ...

نه ممکن نیست 

تقلب میکنه

2740
عمرم چی؟  بهم میگن بچه های کوچک تر ازتو دانشجوشدن تو موندی!

هیچ وقت نه از عمر حرف بزن نه خودتو با کسی مقایسه کن

یه همکلاسی داشتیم دوران دبیرستان همه چی داشت پول زیبایی همه چی خیلی زیاد درس میخوند اما بازدهیش کم بود ما نصف اون میخوندیم نمراتمون از اون خیلی بالاتر میشد 

نتایج کنکور که اومد اون پزشکی قبول شد

همه ی همکلاسی هام ناراحت بودن و بهش غبطه میخوردن دوست من دانشجوی سال دوی پزشکی که شد یه هوووووو مریض شد به امید اینکه خوب میشه درسشو هم خوند 

سال آخر پزشکی بود امتحانات پایانیو داد و فوت شد

میخوام بگم دست از این مقایسه و چرتکه انداختن واسه عمر بکشید 

ای مرغ گرفتار،بمانی و ببینی آن روز همایون که به دنیا قفسی نیست
عمرم چی؟  بهم میگن بچه های کوچک تر ازتو دانشجوشدن تو موندی!

خب گذشت دیگه چکار میشه کرد! غصه نخور تلاشت بیشتر کن

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.