2737
2734
عنوان

خوش ب حال اینایی که خودکشی کردن ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1169 بازدید | 84 پست

اگه قوی بودن که این کار رو نمیکردن  

شکست رو پذیرفتن 

بعد هم این چه تاپیکیه میزنی یکی تو فکر این کار باشه تاپیک شما رو ببینه خدایی نکرده اینکار رو بکنه از بیخ تا بن شما مقصری

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افرادی ک خودکشی میکنن

افراد بی لیاقتی هستند ک عرضه حتی این دنیارو هم نداشتن حیف اینهمه وقت ک خداوافراد دیگه روشون هدر دادن 

درضمن خوبه بدونین 

اونایی ک خودکشی میکنن  تو این دنیا موقع مرگ انقد درد میکشن ک اگ توی دوازده ماه شما خوشحالی کنی حتی یدقیقه درد اونموقع جبران نمیشه

توی اون دنیا هم هیچوقت بخشیده نمیشن زیرا تو کار خداوند دخالت کردن

کمک میکنه اما بازم فایده نداره

درسته تا خودت نخای بی فایده هست تا کی میخای اینطوری باشی نمیگم بخاطر بچهات بخاطر خودت(خیلی جوونی) باید ازیه جایی شروع کنی بری پیش مشاوره، روانپزشک با یه کاری سرگرم بشی،اگه شرایطشو دارین برین  مسافرت  وقتی بری مشاوره این افکار منفی (چون خانواده بدی دارم یا حالا هرچی، پس باید خودکشی کنم اینا همه ازذهنت خارج میشن. 

2731

نمی‌دونم مشکلت چیه

ولی اینکه تازگی‌ها اکثرا فکر خودکشی به سرشون میزنه، هیچوقت تصورش هم نم‌یکنن که چقدر سخته، تازه یه درصد فکر کن نمیری، بعد هزار تا مریضی سراغت میاد وناقص میشی

الان اکثر مردم حالشون خوب نیست به غیر تعداد کمی از مردم ، همه از لحاظ روحی خسته هستن شاید به زبون نمیارم فقط، 

اما ادمها یه روزهایی حالشون خوب نیست بنظرم بذار همون جور بگذره، من احساس میکنم بدن در اون حالت یکم خسته هست و اینطوری میخواهد ارامش بگیره حتی با دوری از دیگران

مثل سرماخوردگی دیدی یه دوره ای داره، اینم همینه خوب میشه، منم یه هفته هست همه چی رو تعطیل کردم حتی کارم رو چون واقعا حالم خوب نیست

کمک میکنه اما بازم فایده نداره

بخدا قسم من حدودا یکسال پیش فکرنمیکردم یه روزی بتونم به زندگیم ادامه بدم ولی نشستم فکرکردم که تاکی باید اینطوری باشم؟! چیزایی که اذیتم میکنن، باعث ناراحتی وعذابم میشن که تغییر نمیکنن خودمو تغییر دادم فکرمو تغیردادم 

باورکن اینا شعار نیست بخای عملی میشن 

شما مالک بدن خودتون نیستین 

عمر هم در اختیار شما نیست.

فقط مدتی در این دنیا برای وظیفه ای اومدین.

خودکشی از چاله کوچیک دنیا افتادن به چاه پر از درد و رنج و مشقت و افسردگی و غم و حزن و اندوه و ماتم عالم برزخ هست..

همین احساس که الان دارید رو ضرب در بی نهایت کنید،همین شدت غم و حزن و اندوه و ماتم و غصه و زجر در برزخ به علت فعل خودکشی و دخالت در امر تکوین و خلقت خالق حکیم همیشگی خواهد بود...

اونجا راه برگشت نیست...

اینجا همیشه راهی هست.....

برنامه زندگی پس از زندگی..داستان خانمی که به علت خیانت شوهرش خودکشی کرد و چند روز کما بودن..وبرگشتن..

خانوم مریم قربانی.

این مستند این خانوم رو ببینید،بعد خودکشی کنین.

2740

مریم قربانی تجربه گر مرگ، چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ مهمان برنامه زندگی پس از زندگی در پنجمین روز ماه رمضان ۱۴۰۱ بود و درباره تجربه مرگ و برگشتن به زندگی و خودکشی و عالم برزخ گفتگو کرد.

او گفت که چند سال پیش بر اثر مشاجره و دعوای سختی که با همسرم داستم دست به خودکشی زدم. او درباره لحظاتی که مرگ را تجربه کرده و اتفاقاتی که برای او رخ داده سخن گفت .بعد از مرگ برایش رخ داده بود در برنامه زندگی پس از زندگی به صحبت پرداخت.

او از موضوعاتی سخن گفت که کمتر کسی آنرا شنیده و دیده و روایت می کند که در تجربه‌ی مرگ تقریبی، از کالبد جسم خارج شدند و عالم برزخ را درک کردند و بازگشتند.

۱۸ فروردین ۱۴۰۱ در پنجمین روز از ماه مبارک رمضان، شبکه چهار سیما ادامه گفتگو با تجربه‌گر سرکار خانم مریم قربانی در خصوص تجربه‌ نزدیک به مرگ به علت خودکشی را پخش کرد.

یمدت تو سکوت و حال خودت باش  گِلایه کن از همه چی ایراد بگیر گریه کن خودتو خالی کن بعده یمدت پا ...

خیلی گریه کردم آروم نمیشم ...بدتر از همه اشکام بند نمیاد ...ی هفتست...از ی طرف هم چشمام همش میسوزه ...از گریه کردن هم بیزار شدم جز چشم درد چیزی برام نداشته

نمی‌دونم مشکلت چیه ولی اینکه تازگی‌ها اکثرا فکر خودکشی به سرشون میزنه، هیچوقت تصورش هم نم‌یکنن که چ ...

دقیقا پسرهمسایه ما خودکشی کرد الان فلجه افتاد گوشه خونه خانوادش هم دوم نیاوردن بردن تحویل بهزستی دادن 

خدایا خودت دخترم شفابده لطفا برای شفای دخترم صلوات بفرستین
خیلی گریه کردم آروم نمیشم ...بدتر از همه اشکام بند نمیاد ...ی هفتست...از ی طرف هم چشمام همش میسوزه . ...

تاحالا دکتر رفتی بخدا قرص دارو میده خوب میشی. من خودم افسردگی داشتم رفتم دکتر گفتم به خاطر بچه هام اومدم یه کاری کن گفت خجالت اوره پس خودت همسرت چی دیگه دارو داد شش ماه خوب شدم الان هم دارو نمیخورم اصلا اون موقع بی خودی گریه میکردم

خدایا خودت دخترم شفابده لطفا برای شفای دخترم صلوات بفرستین
تاحالا دکتر رفتی بخدا قرص دارو میده خوب میشی. من خودم افسردگی داشتم رفتم دکتر گفتم به خاطر بچه هام ا ...

۶ ماه دارو میخوردی ینی؟

هیچ عوارضی نداشت؟

من از عوارضش میترسم ...اخه همینطوری هم داغون و توهمیم دیگه بیشتر ازین نمیخام توهم بزنم

2706