2733
2734

لب کارون چه گل بارون😂

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"                                          #دکتر_کاتوزیان پدر علم حقوق ایران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام تقویم چینی برا شما چطور بود سال ۹۶ درموردش گفته بودین؟؟؟؟

برای من پسر بود الان دوباره باردارم اما تقویم ندارم داری واسه منم ببین چی می گه خودم ۷۷ اقدام اخرین پریودی ۴ خرداد

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
2738
برای من پسر بود الان دوباره باردارم اما تقویم ندارم داری واسه منم ببین چی می گه خودم ۷۷ اقدام اخرین ...

تو یک تاپیک سال ۹۶ گفته بودین زده دختر ولی پسر میخواین

اینو پرسیدم؟؟

من اعتقاد ندارم عزیزم و ندارمش

تو یک تاپیک سال ۹۶ گفته بودین زده دختر ولی پسر میخواین اینو پرسیدم؟؟ من اعتقاد ندارم عزیزم و ندارم ...

واقعا راستش یادم نمی یاد ولی بچه ام پسر بود والان ۳ ونیم سالش هست

لایکتون میکنم تو اون تاپیک که ببینین

الان دیدم اگه دقت کنید یکجا نوشتم زده پسر یک جاهم نوشتم زده پسر واسه همین تقویم ها همه یک شکل نیستند اعتباری بهش نیست

الان دیدم اگه دقت کنید یکجا نوشتم زده پسر یک جاهم نوشتم زده پسر واسه همین تقویم ها همه یک شکل نیستند ...

من تاپیک خوندم کامل 

شما یکجا گفتین برامن زده دختر ولی پسر دوس دارین

چون غیر از دختر و پسر جنس دیگه نیس و الکیه بله