2733
2734
عنوان

نظر میدید سردرگمم بچه ها

87 بازدید | 6 پست

بچه ها من امسال میرم دهم خب میخوام از دهم شروع کنم به خوندن برا کنکور

من به کاراته اینا خیلی علاقه دارم سال ها هر وقت خواستم از بابام ی کاری پیش اومده که نشده ثبت نام کنم الان میخواد ثبت نام کنه و موندم از اینطرف دوسش دارم از اینطرف برا کنکور از دهم سردرگمم به نظرتون چیکار کنم 

💙

عزیزم با برنامه ریزی درست هم میتونی ورزشت رو بری و هم درست رو بخونی😃

یه روزی همههه‌ی خستگی‌هات رو میفروشی و رویاهات رو باهاش میخری   دست از تلاش کردن برندار...تو فوق‌العاده‌ای  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو عزیزم کلاستو.

دهم خیلی زوده برا شروع!!!

دهم در حد کتاب درسی خوب یادبگیر از تابستون یازدهم شروع کن یا خود یازدهم. اینطوری خسته نمیشی.

خیلیا مثله خودم از دهم شروع کردن خوندن اخراش کم اوردن و نتونستن بخونن خسته شدن!

برو دهمتو خوش باش خوش بگذرون

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇
برو عزیزم کلاستو. دهم خیلی زوده برا شروع!!! دهم در حد کتاب درسی خوب یادبگیر از تابستون یازدهم شروع ...

وای انقد استرس دادن بهم و ناامیدم کردن ک نگو کلی تست بزن فلان کن منم ضعیفم یکم دیگ کلی ناامید شدم ینی 

مرسی از کامنتت مهربونم

💙