2733
2739
عنوان

ازدواج با پسر تک فرزند که پدرش مرده و مادرش تنهاست

| مشاهده متن کامل بحث + 1783 بازدید | 112 پست
گول نخور و ضمانت بگی  بابت حرفش احتمال قوی همین درخواستو ازت میکنه

مبارکه ایناز جان❤️

یوسف میدانست درها بسته‌اند اما به امید خدایش به سوی درهای بسته دوید و  درها برایش باز شد.اگر تمام درهای دنیا هم به رویت بسته شدند،به طرفشان بدو، چون خدای تو و یوسف یکیست🧡/هر که در این درگه مقرب تر است جام بلا بیشترش میدهند

چی میشه مگه بالای خونه مادرش زندگی کنی فک کن مامان اون مامان خودته چه اشکالی داره ازاول بهش خوبی کن مث یه دختر نزنین این حرفارو خواهر اتفاقا ما بالای خونه مادرشوهرمم کلی راضیم شوهر منم بعضی وقتا خونه نیس خیالمم راحته تنها نیستم

خواستن شجاعت میخواد داشتن لیاقت👌❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها یک سوال خودتون حاضرید با این شرایط ازدواج کنید؟

ببین تک پسر تا آخر عمرش مادرشو ول نمیکنه ، همه ی موردایی که من دیدم اینمدلی بودن ، قطعا باید پیش مادرش زندگی کنی و مادرش توی زندگیت نقش پررنگ خواهد داشت ، البته شما هم خودتو بذار جای اون که تک دختر بودی و مادرت کسی رو نداشت ، مخصوصا عاطفه و وابستگی پسر به مادر که یک عشق ابدیه ، 

حالا اگر با شرایطش میتونی کنار بیای بپذیر و اصلا فکر نکن میتونی شرایط رو تغییر بدی....

ما فقط دوستیم زن و شوهر نیستیم

متوجه شدم . ولی اگر یه روز بخوای کاملا جدی به این موضوع فکر کنی روزی هست که دیگه به چشم شوهر نگاهش میکنی . تا دوستید که دوستید دیگه 😊

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2731

ماشالله انسانیت در نی نی سایت موج میزنه

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

ن موقعیت تقریبا مشابه داشتم و رد کردم 

یوسف میدانست درها بسته‌اند اما به امید خدایش به سوی درهای بسته دوید و  درها برایش باز شد.اگر تمام درهای دنیا هم به رویت بسته شدند،به طرفشان بدو، چون خدای تو و یوسف یکیست🧡/هر که در این درگه مقرب تر است جام بلا بیشترش میدهند

چه اشکالی داره؟

نه خواهر داره نه برادر نه خونه شلوغ و پر از نوه و نتیجه

فقط یه مادر تنها که اونم طبقه مستقل داره و سربار شما نیست

من خودم با زندگی کنار خانواده همسر مخالفم ولی این فرق داره فقط مادرشه و بس

من بودم سخت نمی گرفتم

2738

نه من گفتم همون ابتدا 

من اصلا با شغلش مشکل دارم 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

اگر مادر خوبی داره و با فرهنگه چه اشکالی داره طبقه بالای خونه اونا زندگی کنی ،ولی اگر مادر شوهر خوبی نیست و ممکنه برا زندگی ات مشکلی درست کنه و ...بهتره از اول قبول نکنی ،بعضی ادمهای بد اصلا بعد مسافت براشون مهم نیست حتی اگر خیلی هم ازشون دور باشی با همون تلفن و یکی دوساعت که پسرشون یا دخترشون میان خونشون ،بلدن یه زندگی رو خراب کنن

عزیزم رک و راست بگم این مورد تا اخر مادرش باهاتون هست چه بخوای نخوای مادرشو تنها نمیذاره مخصوصا اینکه یدونه بچه هست پدر هم نداره صددرصد میرید پیش مامانش مامانشم همیشه با شماس هر جا

اگه می‌بینی نمی‌تونی این شرایط و تحمل کنی از الان بکش کنار 

آرزوهاتو بسپار به خدا......🙃

بیچاره مادر.این همه زحمت میکشه پسر بزرگ میکنه.آخرشم یکی مثل شما میاد شرط میزاره که از مادرش دور بشه بعد باهاش ازدواج کنه.آدم بچه خودشم از چشمش میفته

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...

اگر شیفت میره ک انصاف نیست مادرش تنها بمونه چون با ازدواج تنهاتر هم میشع

از طرفی شما هم پرستار مادر ایشون نیستی و قطعا هم به دلیل شغلش و به دلیل وابستگی هردو ب مشکل میخوری 

اگر توان تحمل این نوع زندگی رو نداری قبول نکن هم خودت اسیر میشی هم اون

حق مکان و مسکن و فلان هم ارزشی نداره وقتی مرد دلش ب زندگي خوش نباشه

2706