2737
2739
من ارشدمو گرفتم دارم برا آزمون وکالت میخونم برا همینه هنوز شغل ندارم البته تو رشته ما با لیسانسم میش ...

رشته مورد علاقه منو میخونی 🤩

کاربری قبلیم ترکیدبخاطر حرف حق / خداجونم اگه در جهت هدفی ساخته نشده ام پس نزار بیهوده واسش تلاش کنم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یه استادی بود میگفت اگه درس خوندین و بیکارین یا دانشگاهتون بد بوده یا رشته تون بد یا واقعا دانشجو نب ...

وقتی وارد بازار کار میشی ازت نمیپرسن دانشگاهت چی بود و معدلت چند بود فقط میبینن کار بلدی یا ن

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•
2742
انشاالله قبول شید،ازمونشم سخته

ایشالا، امسال سال اولیه که میخوام شرکت کنم نشدم مهم نیس سال بعد😁

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2738
رشته مورد علاقه منو میخونی 🤩

خودتون چی میخونین؟

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
منم چن روزه جوابش اومده قبول نشدم ازمون آ.پ

آزمون آ پ چیه؟

وقتی وارد بازار کار میشی ازت نمیپرسن دانشگاهت چی بود و معدلت چند بود فقط میبینن کار بلدی یا ن

کار بلد بودنم صدرصد میپرسن ولی یه دکتر هست  یه پاش اینجاس یه پاش کشورهای دیگه ،دانشگاه تهران درس خونده با معدل خوب بورسیه شده دکتراش رو آمریکا گرفته الان بهترین درآمد  داره شانس بهترین شدن تو خیلی از شغل ها بسته به دانشگاه نوع تدریس یه استاد خیلی تاثیر داره تو همون کار بلد بودن

کاربری قبلیم ترکیدبخاطر حرف حق / خداجونم اگه در جهت هدفی ساخته نشده ام پس نزار بیهوده واسش تلاش کنم 
آموزش پرورش

آها من اینو شرکت نکردم اصلا میدونم اینا همش بازیه😁

2706