2737
2739
من ارشدمو گرفتم دارم برا آزمون وکالت میخونم برا همینه هنوز شغل ندارم البته تو رشته ما با لیسانسم میش ...

رشته مورد علاقه منو میخونی 🤩

کاربری قبلیم ترکیدبخاطر حرف حق / خداجونم اگه در جهت هدفی ساخته نشده ام پس نزار بیهوده واسش تلاش کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه استادی بود میگفت اگه درس خوندین و بیکارین یا دانشگاهتون بد بوده یا رشته تون بد یا واقعا دانشجو نب ...

وقتی وارد بازار کار میشی ازت نمیپرسن دانشگاهت چی بود و معدلت چند بود فقط میبینن کار بلدی یا ن

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•
2731
2740
وقتی وارد بازار کار میشی ازت نمیپرسن دانشگاهت چی بود و معدلت چند بود فقط میبینن کار بلدی یا ن

کار بلد بودنم صدرصد میپرسن ولی یه دکتر هست  یه پاش اینجاس یه پاش کشورهای دیگه ،دانشگاه تهران درس خونده با معدل خوب بورسیه شده دکتراش رو آمریکا گرفته الان بهترین درآمد  داره شانس بهترین شدن تو خیلی از شغل ها بسته به دانشگاه نوع تدریس یه استاد خیلی تاثیر داره تو همون کار بلد بودن

کاربری قبلیم ترکیدبخاطر حرف حق / خداجونم اگه در جهت هدفی ساخته نشده ام پس نزار بیهوده واسش تلاش کنم 
2706