2737
2734

سلام 

(دور از جون اونایی که خوبن) ، واقعا اینجا یه عده خیلی خاله زنک و احمقن ، لطفا بیاید از این به بعد اگه یه آدم خواست عکس کسی به جز خودش رو اینجا منتشر کنه عین احمقا نریم زیر تایپیک بگیم، بزار بزار! 

طرف اومده نوشته می خوام عکس دختری که با داداشم تو مجازی آشنا شده و تازه می خوایم بریم خواستگاری رو اینجا منتشر کنم ، خودشم راضیه 😐

دختری که هنوز با داداشش دوسته و خواستگاری نرفتن به این دختره عقده ای چرا باید اجازه بده عکسشو بزاره اینجا؟؟

واقعا نمی‌فهمیم یل خودمونو زدیم به خریت ؟؟

بعد یه مشت اوسکل در مورد دختره نوشتن که آره من از رو قیافش فهمیدم که دختره دو روعه و فلانه!

حتی فکر اینکه تو جامعه ممکنه از کنار خاله زنک هایی که اینجا هستند رد بشم حالمو بد میکنه 

خاله زنک بازی هم حدی داره 

خوشتون میاد خواهر شوهر خودتون انقدر عقده ای و نفهم و دهن بین باشه؟؟ مادرشم که از خودش نفهم تر ، افتادن دوره که آیا بعد چند سال قیافه دختر بزرگتر نشون میده یانه ؟؟ 

حداقل به دختره میگفتین که اینکارش اشتباه و غیر اخلاقیه نه اینکه هی بگید دختره فلانه پسر فلانه 

استارتر احمق اون تایپیک هم اگه می‌شناسید اینجا تگ کنید شاید به جهالتش پی برد 

تاپیک خاضی منظورته

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حرفت درسته ولی به این ادمهای عاشق حاشیه نمیشه نمیشه اینو فهموند که از این چیزا استقبال نکنن تا بساطش جمع بشه.همونطور که چرتی مثل حس ششم رو انقدر پر و بال میدن

ممنون میشم تویی که منطق نداری یا به خودت زحمت نمیدی حرف منو یه دور با دقت بخونی بعد ریپلای کنی،انرژیتو برا من هدر ندی دوست عزیز

درست میگید بعضیاشعورشون صفره

راحت عکس مردم رونشرمیدن مثلا دویت دخترشوهرم

زن داداش اینده ام

دخترخاله ی هرزه شوهرم

فقط یه درصد فکرکنیم اسی ازروی تنفروحسادت یه انگی به یکی میزنه وعکسشومیزاره

حالا بحث حجاب ومسائل دینی باشه همین خاله زنکا میگن روشن فکرباشید به دیگران کاریتون نباشه اماسرشون تاکجای ملت میبرن نمیدونم اینا روشن فکریه؟

همون که نوشته بیاید در مورد دختری که می خوایم برای داداشم بریم خواستگاری نظر بدید 

اهان پس من نبودم اونجا 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2738
تاپیک خاضی منظورته

این همه توضیح داده و گفته استاترشو تگ کنید تازه میگی تاپیک خاصی منظورته؟😀

ممنون میشم تویی که منطق نداری یا به خودت زحمت نمیدی حرف منو یه دور با دقت بخونی بعد ریپلای کنی،انرژیتو برا من هدر ندی دوست عزیز
این همه توضیح داده و گفته استاترشو تگ کنید تازه میگی تاپیک خاصی منظورته؟😀

فک کردم کلی میگه اخه از این دست تامیکها زیاده بعد اخه تامیک ردن راجع به یه کاربر دیگه ممنوع و اخرش دعواست 🥲😅

فک کردم کلی میگه اخه از این دست تامیکها زیاده بعد اخه تامیک ردن راجع به یه کاربر دیگه ممنوع و اخرش د ...

اره الان اون کاربر بیاد اسی بهش گفته احمق،میتونه نی نی یارو تگ کنه

صبح من تو اون تاپیک رفتم خیلیم پشیمونم رفتم تو اون تاپیک 

حالا از بی اجازه گذاشتن عکس بگذریم 

بعضیا واقعن خیلی  مسخرن و بی فکر 

طرف کامنت گذاشته من فرای حس شیشمم و میتونم پیش بینی کنم 😐😐😐😐😐

از چهره این دختره فهمیدم خون به جیگرتون میکنه و فلان 

کلا چرندیات 🙄😖🤬🤬

آرزوی قشنگترین ها برای تویی که داری اینو میخونی گلی ❤🌱
اره الان اون کاربر بیاد اسی بهش گفته احمق،میتونه نی نی یارو تگ کنه

اخه منم منظورم همین بود .درواقع پرسیدم تاپیک خاصی که از اسی تعجب کردم که راجع به کاربر تامیک ردن اخر و عاقبت نداره .دیروز یه تاپیکی بود اخر به فحش مادر کشید 

صبح من تو اون تاپیک رفتم خیلیم پشیمونم رفتم تو اون تاپیک  حالا از بی اجازه گذاشتن عکس بگذریم&n ...

ایول از این ببعد شاهد تاپیک هایی با این عنوان خواهیم بود

فرای حس ششم کسی نیس؟لطفا فقط فرا ها بیان،نه حس ششم معمولی🤣

2706