2733
2734
عنوان

کنکوریا یه توصیه

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 87 پست
زبان چیههه هنر منظورم بود

😂😂😂😂😂تو رو دیگ فرشتگان توفی کردن

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]
پاره کردنیارو تابستون پاره کن

چشوم

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چرت نگو اسون باشه باید ۸۰،۷۰ بزنی اونیک متوسطه باخته

خدایی هنرو میشد راحت 70 زد من حتی ادبیاتم 70 زدم خب راحت باشه همه میتونن بزنن دگ

حالا عمومیای هنر هرسال ب نسبت سخت ترم هس

‏شکست عشقی بده آره ولی تا حالا شده حواست نباشه با تعرفه‌ی ازاد اینترنت مصرف کنی؟👩🏻‍🦯
اونو ک دگ عین نقل و نبات میندازم بالا😑

😑😑🤝🏼🤝🏼

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]
2731

نت شما هم ضعیفه؟

دیروزم تا ظهر ضعیف بود 

احساس میکنم به خاطر جلوگیری از تقلب توی کنکوره

جواب ریپلای های احمقانه را نمیدم پس اگه پاسخی دریافت نکردی خودت تا آخر خطو برو . گاهی باید سکوت کنی تا اصالت به جای تو حرف بزنه...
خدایی هنرو میشد راحت 70 زد من حتی ادبیاتم 70 زدم خب راحت باشه همه میتونن بزنن دگ حالا عمومیای هنر ه ...

سوالاتشو داری چنلشو بگو ببینم

قرابتش چطور بود؟

نت شما هم ضعیفه؟ دیروزم تا ظهر ضعیف بود  احساس میکنم به خاطر جلوگیری از تقلب توی کنکوره

کنکور بشدت امسال امنه تقلبی درکار نیس

ن نتم عوکیع😑

‏شکست عشقی بده آره ولی تا حالا شده حواست نباشه با تعرفه‌ی ازاد اینترنت مصرف کنی؟👩🏻‍🦯
2738
نه فعلا بار اولمه تا ببینیم خدا چن بار میخواد😂😂

ایشالا همین دفعه قبولی  

جواب ریپلای های احمقانه را نمیدم پس اگه پاسخی دریافت نکردی خودت تا آخر خطو برو . گاهی باید سکوت کنی تا اصالت به جای تو حرف بزنه...
کنکور بشدت امسال امنه تقلبی درکار نیس ن نتم عوکیع😑

من اینستاگرامم و بعضی سایتا برام کنده

نت شما هم ضعیفه؟ دیروزم تا ظهر ضعیف بود  احساس میکنم به خاطر جلوگیری از تقلب توی کنکوره

نه خوبه نت

سوالاتشو داری چنلشو بگو ببینم قرابتش چطور بود؟

من لایو تحلیلشو تو پیج شفیعی دیدم

قرابتش 5 تا سوال اخرش شاید دوتاش سخت بود

لغت و املا و ارایه و دستورش فوقعلادهههه راحت بود

فداتشم اجی ممنون😍😙 ولی میرم بلینم بیام😛😂🤦🏻‍♀️

طوری نیس تجربه میشه😂

2706