2737
2739

برو دکتر 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیماری قلبی داری؟ از چیزی ناراحتی ؟استرس داری؟

سوزنت گیر نکنه... روی آدما، حرفا و اتفاقات... فقط رها کن، نیازی نیست دنبال تحلیل هرچیزی باشی، فقط بگذر...      تو حق داری  که حال دلت شاد باشه.تو حق داری که حالت خوب باشه.تو حق داری که لبت پر از خنده های قشنگ باشه.تو حق داری که جایی که دوست داری باشی.تو حق داری که کاری که دوست داری انجام بدی.تو حق داری که که به تمامی آرزو هات برسی.تو حق داری که حال دلت شاد باشه.تو حق داری که گاهی غمگین باشی.تو حق داری که گاهی از غصه پر باشی.تو حق داری که یه روزایی یا خودت تنها باشی.تو حق داری که یه روزایی از شدت درد گریه کنی.و من حق ندارم که تو زندگی تو دخالت کنم.من حق ندارم که قضاوتت کنم.همین.          کاربری سوممه
برو دکتر 

نه برم بگم چون...این شده ناراحتم؟ دارم عذاب میکشم؟برم بگم حسودیم میشه چون خوشحاله؟چون خوشبخته😔؟

چیزی نمونده بجز این دل داغونم..دل داغونم..لعنت به ۲۸ مرداد ۹۶😔
2738
دکتر برو شاید عوارض واکسن باشه احتمالا بهت پروپنانول ۱۰ میده

مامان منم با سه دوز واکسن ۱۰ خرداد امسال عمل قلب باز انجام داده دو هفته بعد عمل دچار نارسایی کلیه شد...

خدا لعنتشان کنه با این واکسن هاشون 

مادرم سابقه بیماری قلبی نداشت

❤❤❤
قلب نیست اسید معدت زده بالا سمت چپ قفسه سینت درد میکنه و تیر میکشه

ضربان قلبم بالا رفته جوری ک فکر میکنم هر لحظه س قلبم از بدنم جدا شه

خیلی شوکه شدم

نه برم بگم چون...این شده ناراحتم؟ دارم عذاب میکشم؟برم بگم حسودیم میشه چون خوشحاله؟چون خوشبخته😔؟

دکتره مشاوره نیست ک توضیح بدی 

بگو فکرم درگیره  

اگرم نمیری ک ینی خودتو زدی ب لوسی هیچیت نیست 

شرایط زندگی  عفت کلام برام نذاشته   

😔💔

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
دکتره مشاوره نیست ک توضیح بدی  بگو فکرم درگیره   اگرم نمیری ک ینی خودتو زدی ب لوسی هیچیت ...

اعصابم خورده ولی دارم تظاهر به شادی میکنم

این بدتره نه؟

2706