2737
2734

اگه تعلیق نمیکنید

لطفن جوابمو درست و حسابی بدین یا اگه کسی در حریان هست در خواست دوستی بده ک جوابمو کامل بگیرم

برای آزمایش قبل از ازدواج... حتما آزمایش بکارت باید بدیم؟

نامزدم میگه که با آزمایش خون، سلامت دختر و پسر هم باید بدیم ک مشخص بشه بکارت داری یا نه.

خودم احساس میکنم ک ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینکه بخای این ازمایش رو بدی اجباری نیست اگه خودتون بخاین باید ازمایش بدین 

روزی که عشقم اومد خاستگاریم قرار شد سرسنگین رفتار کنم ولی همین ک گُل رو بم داد با لبخند و کلی ذوق گفتم مرسی عشقمممم😑اونموقع جلو بقیه خجالت کشیدم ولی الان هر وقت بش فک میکنم با ذوق صدبار تو ذهنم مرورش میکنمو صدبار لبخند میزنم😁ولی خداوکیلی خدا جونم من اگر جای تو بودم ب خودت قسم دلم واسه این بنده ات میسوختااا... بجنب قربونت برم🖤

نه ازمایش بکارت نیست... شک داری که در اثر سانحه از بین رفته خودت تنهایی برو یه متخصص زنان قبلش معاینه بشی... اگه شوهرت خواست انجام  بدی تو هم بگو بریم پزشک قانونی تو هم معاینه بشی 

میشه لطفا پست های منو لایک نکنید به هیچ عنوان لطفا... و اینکه اگه ناخواسته توی تاپیکی بحثی پیش میاد و ناخواسته کسی ناراحت میشه از صحبتهام پیشاپیش عذر خواهم حلال بفرمایید.

اگه ازت چنین ازمایشی خاستن ردش کن عامو

چقد بدم میااااد

روزی که عشقم اومد خاستگاریم قرار شد سرسنگین رفتار کنم ولی همین ک گُل رو بم داد با لبخند و کلی ذوق گفتم مرسی عشقمممم😑اونموقع جلو بقیه خجالت کشیدم ولی الان هر وقت بش فک میکنم با ذوق صدبار تو ذهنم مرورش میکنمو صدبار لبخند میزنم😁ولی خداوکیلی خدا جونم من اگر جای تو بودم ب خودت قسم دلم واسه این بنده ات میسوختااا... بجنب قربونت برم🖤
2740

برای عقد فقط ازمایش خون لازمه که اونم از پسر هم خون هم ادرار میگیرن از دختر فقط ادرار ، بکارتم رفتی به این ازمایش نداره برا بکارت باید بری پیش یه ماما که دوتاتونم باشین شما رو معاینه میکنه بعد برای پسره هم شما گواهیه سلامت میده 

برای عقد فقط ازمایش خون لازمه که اونم از پسر هم خون هم ادرار میگیرن از دختر فقط ادرار ، بکارتم رفتی ...

پسروکه مامامعاینه نمیکنه😑

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

برا ما که یه جا رفتیم ادرار برا اعتیاد دادیم یه درمانگاه هم رفتیم برا خون وکلاس آموزشی اون موقع این حرفا نبود الان نمیدونم چه خبره

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬