2737
2739
عنوان

توروقران بیاید

92 بازدید | 18 پست

پسرم متولد۹۷هستش خیلی لجبازی میکنه مدام گریه میکنه میگم شاید دلش تنگ شده میبرمش بیرون میارمش باز گریه میکنه خیلی به چیزای کوچیگ گیرمیده سراون لجبازی میکنه مثلا دوچرخه شو جاب جا میکنم دوساعت سراین گریه میکنه یا مثلا اسباب بازیاشو مم کنم لج میکنه منم از کوره درمیرم میزنمش دیگه اعصابی نذاشته برام چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم متولد ۹۷.راوانیم کرده از بس گریه میکنه.از صبح که پا میشه تو رختخواب گریه میکنه که چرا بابا ر ...

اره پسر منم همینه بنظرت چرا اینجورین بعضی وقتا میخوام برم روانپزشک میگم شاید مشکل از منه

2728

زدن خیلی بده بچه های الان خیلی باهوشن و روی روحیشون تاثیر میذاره ...رو اعصابت مسلط باش یه مدت اصلا نه داد بزن نه کتک فقط با ملایمت صحبت کن و قشنگ براش توضیح بده بغلش کن براش جایزه خوب بودن بخر در حد شکلات یه چیزی که خیلی دوس داره تشویقش کن به خوب بودن رو رفتار خودت باید کار کنی بچه هم اتومات درست میشه مطمین باش

زدن خیلی بده بچه های الان خیلی باهوشن و روی روحیشون تاثیر میذاره ...رو اعصابت مسلط باش یه مدت اصلا ن ...

اصلا حرفی هم نمیزنم بدتر میکنه  میدونم خیلی بده ولی دیگه ب جنونم میرسونه میگه چرا دستامو میشوری نشور توضیحم میدم اصلا انگار نه انگار قانع ک نمیشه هیچ بدتر میشه

2738
نمیدونم بنظرم برو پیش مشاور،روانشناس چین تخصصشون رفتار کودکانه..بنظرم بیشتر میتونن بهت کمک کنن عزیزم

اخرین راهم اینه یه مدت اینجور بود درس شد باز دوباره شروع کرده

اره پسر منم همینه بنظرت چرا اینجورین بعضی وقتا میخوام برم روانپزشک میگم شاید مشکل از منه

میگن اینجور بچه ها نیاز به محبت بیشتری دارن.از اون طرفم باید مواظب بود لوس نشن که با گریه همه کاراشونو پیش ببرن.

میگن اینجور بچه ها نیاز به محبت بیشتری دارن.از اون طرفم باید مواظب بود لوس نشن که با گریه همه کاراشو ...

مثلا چجور محبت کنیم یکم محبت میکنی میان میشینن روکله ادم

اخرین راهم اینه یه مدت اینجور بود درس شد باز دوباره شروع کرده

نه بنظرم برو عزیزم...میبینی یه راهکار بهت میدن مشکلت حل میشه دیگه انقدر اذیت نمیشید دوتاتون قطعا خب یه دلیلی هست پشت این رفتارا اگه طبیعی باشه هم ب هر حال آگاه میشی شاید کنترل کردنش برات راحت تر بشه ،دریغ نکن اگه شرایط رفتنشو داری♡♡♡

من بچم واقعا یه مدت لجباز بود و واقعا اذیت میکرد گذاشتم راحت باشه هر کاری دوس داشت کرد بعد از یه مدت کم کم با ارامش تونستم درستش کنم..تا یه مدت هیچی بهش نگو هر خرابکاری که کنه فقط بهش بگو کارش اشتباه بوده و اصلا به کاراش محل نده ببین بعد یه مدت به قولی میگن کرماشو که ریخت خودش کم کم سیر میشه البته تو این وسط هی باید کار خوب و بد رو با ارامش بهش توضیح بدی 

2706