2733
2739
عنوان

اگه دوست دختر سابق همسرتون به شوهرتون پیام بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1112 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی حس بدیه😢 آروم با شوهرت حرف بزن بعضی وقتا تند حرف زدن لجبازی میاره

در تواریخ مغول آمده است که هلاکوخان چون بغداد را تسخیر کرد، جمعی را که از شمشیر بازمانده بودند، بفرمود تا حاضر کردند. چون بر احوال مجموع واقف گشت، گفت که باید صاحبان حرفه را حفظ کرد. رخصت داد تا بر سر کار خود رفتند. تجار را مایه فرمود دادند،‌ تا از بهر او بازرگانی کنند. جهودان را بفرمود که قوی مظلومند، به جزیه از ایشان قانع شد. قضات و مشایخ و صوفیان و حاجیان و واعظان و معرفان و گدایان و قلندران و کشتی‌گیران و شاعران و قصه‌خوانان را جدا کرد و فرمود: اینان در آفرینش زیادی هستند و نعمت خدای را حرام می‌کنند! حکم فرمود تا همه را در شط غرق کردند و روی زمین را از وجود ایشان پاک کرد.لاجرم نزدیک نود سال پادشاهی در خاندان او باقی ماند و هر روز دولت ایشان در افزایش بود.نفهمیدی چی شد؟؟ والا منم نفهمیدم. ریپلای کن بنویس چه امضای قشنگی تا بقیه هم بخونن و مثل تو اسکل بشن کی به کیه
2731
2740

این همه دوری لازمه اصلا اصلا حس خوبی نمیده قصدش شومه ب روش بیار و بگو متاهلی این حرف یعنی چی ببین قصد برگشت داره یعنی خو چرا ازدواج کرده خدا جفتشونو ب زمین گرم بزنه

'امیدوارم غمی که داری ؛ نور بشهتموم راهروهایِ قلبت و روشن کنه✨💛🫀🕯'

هردوشونو تهدید میکردم تا از این کار دست بکشن 

اگرهم بی فایده باش صدای میگیرم 

❤ارامی❤평범한 사람에게는 희망과 야망이 있지만 성공한 사람에게는 목표와 계획이 있다.💜آدم های معمولی امید و دارند، اما آدم های موفق هدف و برنامه💜자신을 여왕처럼 대하십시오💜با خودت مثل یک ملکه رفتار کن💜❤💜💜ارامی💜💜❤
دختره پیامشو پاک‌میکنه فقط جاش میمونه:( اینم برمیگرده میگه این همه دوری لازمه

ولله من نمیدونم  مقصر شماید زنا چه شوهراتون این کارو میکنن  خیلی بچسبید به مرد  مرد زن دوست نداره که ازصبح تاشب فقط داد بیداد میزنه  پول میخواد غیره

مهربان باش  شاید فردایی نباشد
به دختره بگو الان اون زن داره زندگیمونو خراب نکن

که چی بشه؟ اصلا درک نمیکنم زنایی رو که وقتی شوهرشون بهشون خیانت میکنه به هرروشی، میرن یقه ی دختره رو میگیرن!!! إقا شوهرت به تو توهین کرده!!! اون زن نشد یه زن دیگه برو از شوهره بازخاست کن دختره چیکارس. من6ساله ازدواج کردم، به خاطر خوش قیافه بودن و موقعیت اجتماعی همسزرم، از دوست و فامیل تا غریبه و همکارو همکلاسی به شوهرم ابراز علاقه میکنن. من برم تک تکشونو جر بدم؟ یا ببینم شوهرم چه جوابی به اونا میده

2706