2752
2734
عنوان

یه فیلم کره ای

308 بازدید | 39 پست

دوازده قسمتی باشه

عاشقانه باشه بازیگرای خوبی هم داشته باشه

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )(یه پرانتز دیگه باز میکنم و باید بگم کات کرده💃) به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۱۲ قسمتی ک نه ولی چن تا دارم ...

بگم؟حقیقتا یادم نیس قسمتاش

آدم ها وقتی ارزش هم رو میفهمن که بمیرن،برای همین عکس مرده ها بیشتر از زنده ها روی دیواره........ :)    دزیره بودن سخته وقتی میدونی ناپلئون قرار نیس مال تو باشه🥲💔 +قلبای ما آروم نمیشه تا درمانش رو پیدا نکنی آروم نمیشه..._درمانش رو پیدا میکنم اگه نشد خودم درمانش میشم....دزیره🥲🫧دختری با قلبی بنفش که خون آبی پمپاژ میکنه🫧I love my self🌊🫧 2025

رمانتیک:

نوازش قلبت

من ربات نیستم

یک خواستگاری کاری

بورا د بورا

ستاره های دنباله دار

منشی کیم چشه

زندگی خصوصی او

سلیقه شخصی

او زیبا بود

۳۰ اما ۱۷

سقوط روی تو

عشق دیوانه وار

ازدواج ممنوع

پادشاه زمین

به سام دال ری خوش امدید

دکتر اسلامپ

فانتزی:

کیمیای روح

الان وقت نمایشه

سرنوشت

هم اتاقیم یه گومیهوعه

اوه روح من

گابلین

عروس خدای آب

ویرانگر در خدمت شماست

دوبونگ سون زن قوی

هتل دل لونا

افسانه دریای آبی

بار مرموز سانگاب

آقای ملکه

دبلیو

گوکدو

آیدل بهشتی

جزیره

اخرین ماموریت فرشته عشق

ادیسه کره ای

سلطنت ابدی

روباه نه دم

عشقم اهل ستاره هاست

گمشده آنسوی دیگر

روح بیا بجنگیم

جنگیری املاک

رستوران جادوگر

دکتر روح

مامور تحویل

قاشق طلایی

شکارچیان شگفت انگیز

در نوزدهمین زندگیم میبینمت

دروغگوی دوست داشتنی من

پشت لمس تو

بازی به سوی صفر

هندوانه چشمک زن

انتقام ازدواج کامل

ماه در روز

یک روز خوب برای سگ بودن

با شوهرم ازدواج کن

بازی مرگ

شیطان من

شب فرا رسیده

آهنگ عاشقانه خیالی

زامبی:

شادی

کینگ دام

ما همه مرده ایم

کاراگاه زامبی

اکشن_انتقامی:

شکارچی شهر

بد و دیوانه

دو پلیس

کافه مینامدانگ

همکاری مغزها

اتفاقی دیدمت

رای کشنده

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️

happiness 

حقیقتش ژانر اصلیش عاشقانه نیست ولی عاشقانه قشنگ و جالبی داره

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
منظورت سریاله؟

آره 

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )(یه پرانتز دیگه باز میکنم و باید بگم کات کرده💃) به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️
مشکلی نیست خوب نباشی

اونو دیدم😍

آهنگ عاشقانه ی خیالی 

در دور دست بهار سبز است 

با وحود اینکه میدانم 

هندوانه ی چشمک زن 

آدم ها وقتی ارزش هم رو میفهمن که بمیرن،برای همین عکس مرده ها بیشتر از زنده ها روی دیواره........ :)    دزیره بودن سخته وقتی میدونی ناپلئون قرار نیس مال تو باشه🥲💔 +قلبای ما آروم نمیشه تا درمانش رو پیدا نکنی آروم نمیشه..._درمانش رو پیدا میکنم اگه نشد خودم درمانش میشم....دزیره🥲🫧دختری با قلبی بنفش که خون آبی پمپاژ میکنه🫧I love my self🌊🫧 2025
۱۲ قسمتی ک نه ولی چن تا دارم ... بگم؟حقیقتا یادم نیس قسمتاش

بگو

2706