2737
2734

تازه رفتم ماه چهارم از دیروز رگه های قهوه ای تیره میاد سریع رفتم دکتر معاینه داخلی کرد گفت از واژنت ترشحات کال رنگی میاد منتهی باید صبرکنی شیافم روزی دوتا بزار و استراحت مطلق اگ بند اومد ک خداروشکر اگ بند نیومد برو ی سونو بده. .حالا سوالم اینه این خطرناکه??? یااینکه بدنم خیلی داغ چی خوبه تواین شرایط بخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی وقت ها لکه بینی ها بی علته...یعنی هورمونیه. گاهی هم هماتوم و این ها است اما نگران نباش معمولا همه تو بارداری لکه بینی دارند

دختر که داشته باشی / مادر تر می شوی/ دختر که داشته باشی/ خوشبخت تر
خیلی وقت ها لکه بینی ها بی علته...یعنی هورمونیه. گاهی هم هماتوم و این ها است اما نگران نباش معمولا ه ...

خداکنه ب خیر بگذره اومدم پیش مامانم خوابیدم غذا چی خوبه خیلی تنم داغ میشه

خیلی وقت ها لکه بینی ها بی علته...یعنی هورمونیه. گاهی هم هماتوم و این ها است اما نگران نباش معمولا ه ...

همه  

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2738

همه  

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
همه    

الان اره دیروز دکتر بهم گفت هر لحظه از بارداری امکانش هست تواین ده سال اخر مریض نداشتم ک براشون پیش نیاد گاهی ب خیر میگذره گاهی. ...... الان دیگه هیچی مثل قدیم نیس

نگران نباش

خطرناک نیست

احتمالا هماتوم داری که با شیاف و استراحت از بین میره

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
2706