2737
2734
عنوان

همسرم رو ممنوع الخروج کردم و ملکش رو توقیف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 7584 بازدید | 270 پست
کجا قانون قشنگیه، خوب فکر کنی انگار ما رو در ازای مقداری سکه یا پول فروختن، منکه همچین حسی دارم. قان ...

قشنگیش اینجاست ک استارتر از یک قاره ی دیگه 

همچین دست و پای مرده رو بسته ک نمیتونه جم بخوره

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 

عزیزم چرا دلت ب حال مردی میسوزه که شمارو نمیخواد ،مگه غیر اینه که زن و مرد باید تو سختی پشت هم باشن وگرنه تو خوشی کنار هم بودن کار شاخی نیست ،وقتی اون شمارو نمیخواد شما چرا خودتو بهش تحمیل کنی شما تلاش خودتم کردی که زندگیت از هم نباشه و باهاش صحبت کردی اما وقتی اون حاضر به مصالحه نیس چرا از حق خودت بگذری ،چرا مهریه ای که هم قانون هم شرع و هم عرف تاییدش میکنه رو نگیری من جای شما بودم مهریه و طلاقم رو ازش میگرفتم و زودتر این جریانو تموم میکردم که اون آقام بیشتر از این آسیب نبینه مطمئن باشید بعد از طلاق این شما هستین که آسیب بیشتری می بینید اما وقتی همسرتون شمارو نمیخواد شما هم عزت نفس خودتونو پایین نیارین و ازش جدابشین حداقل مهریه رو بگیرین که یه پشتوانه مال داشته باشین ،با چیز هایی ک از همسرتون گفتین مطمئن باشید اگه بازم باهم زندگی کنید و کوتاه بیاین تلافی همه این کارایی ک کردین رو چند برابر سرتون در میاره حالا اگه واقعا وضع مالی همسرتون خوب نیس نصف مهریتون رو حداقل بگیرین و این ماجرا رو زودتر تموم کنید که هیچکدومتون بیشتر از این آسیب نبینین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه راستش موقع ازدواج به مهریه باور نداشتیم هیچکدوم. انگار که دروغگو شده باشم

دقیقا،نااابودش کردی.هم خودش را .هم اعتمادش را.به نظرم،بهش بگو،تا اینجا کشوندم که بهت ثابت کنم،اگه منم میخواستم،میتونستم،بد باشم.ولی بدی توی ذات من نیست.مبخواستم رنجی را که من کشیدم،ازطرف تو که شریک زندگیم بودی،بچشی.ولی نمی کنم این کاررا.ازت جدا میشم و میسپارم به خدا.

خواهرگل 

چقدر زیبامینویسیواقعا لذت بردم 

انشاءاالله بهترین تصمیم رو بگیری ولی مهریه حق شما هست حتی اگه همسرت اذیتت نمیکرد حقت هست که باید بهت بده

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
2728
من برای شما ریپلای نکرده بودم ک  به نظرم زنی ک زحمت 40 ساله مرد رو ازش میگیره و مرده بلی پول می ...

هر وقت بچه به دنیا اوردید و بهش شیر دادین اون موقع میشه گفت حقوق برابر. ما خانما از بدنمون مایه میزاریم بعد شما میایی حرف از برابری حقوق میزنی؟ اگرم با دوس دخترتون  ازدواج نکردید فردا میرید با دوس دختر یکی دیگه ازدواج میکنید. هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی. ادم بدی باشید بد نصیبتون میشه خوب باشید خوب نصیبتون میشه.😏

مشکلم اینه که در گذشته به مهریه اعتقاد نداشتم ولی الان نمیتونم ازش چشم پوشی کنم و به جهت ظلمی که احس ...

مهریه حق یه خانمه 

چون شما بعد ازدواج با مردی نمیتونی به راحتی با مرد دیگه ای ازدواج کنی و مشکلاتی خواهی داشت و باهات مثل یه دختر مجرد باکره رفتار نمیشه پس اون پول برای راحتی زندگی شماست دزدی و این ها هم نیست، شما تماما جسم و روحتو تو ازدواج گذاشتی 

خدا یه چیزی میدونسته که این قانون رو گذاشته، قبلا آگاه نبودی اما الان میبینی که خدا بهت امتیازی رو در مواقع سخت داده 

اینطور نیست، اگه مرد فقط یک خونه و ماشین داشته باشه ازش نمیگیرن و جزو مستثنیات دِینه، انقدر قوانین م ...

ماشین ک اصلا جزو مستثنیات نیست و میگیرن ازش مگه اینکه تنها راه امرار معاش باشه، خونه هم در شانش باشه نمیگیرن ولی بیشتر از شانش باشه میفروشن و یه خونه هم شان رو به قیمت بهش میدن و مهریه خانوم رو هم میپردازن

2738
هر وقت بچه به دنیا اوردید و بهش شیر دادین اون موقع میشه گفت حقوق برابر. ما خانما از بدنمون مایه میزا ...

متاسفانه بد برداشت کردین،تموم  حرف من اینه  ک  نباید سخت بگیرند خانوما تا برن صاحب زندگی  بشن و باهم  زندگیو بسازن

وگرنه منه نوعی اگ نتونم ازدواج کنم نمیتونم ک جلو نیاز بشریتم رو بگیرم پس مجبورم  بزنم جاده خاکی 

اگ  شما دختر پر توقع نبودین الان  سر زندگی بودیم اکثریتمون

ببخشید استارتر که چنین درخواستی دارم عذر میخوام یعنی اینقدر درمونده شدمه اینقدر 

رو به ادم ها زدمه که خودم خجالت میکشم

دختری دوساله دارم که نیازمند دارو خاص هست 

تو کشور وارد نمیشه بدلیل تحریم 

میخواستم بدونم شما میتونید از اونجا برای من ارسال کنید هزینه همه چی رو پرداخت میکنم 

بازم عذر خواهی میکنم 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
ببخشید استارتر که چنین درخواستی دارم عذر میخوام یعنی اینقدر درمونده شدمه اینقدر  رو به ادم ها ...

سلام جانم

من بعد مدت ها اومدم و الان این پیام رو دیدم

اسم دارو چی هست؟ من بدون نسخه پزشک خارجی نمیتونم دارو بگیرم از داروخانه ولی ممکنه بتونم از رابط بگیرم. برای بیماری پدرم داشتم همینکار رو میکردم که عمرشون قد نداد. 

"آخ چه میشد که بال‌هایی داشتم تا از زمین بلند میشدم و در پی خورشید درون فروغی جاودانه جست میزدم"      فاوست-گوته
کار خوب رو خودت میکنی. دمت گرم

مرسی:)

الان مطمئن‌ترم به تصمیمم

"آخ چه میشد که بال‌هایی داشتم تا از زمین بلند میشدم و در پی خورشید درون فروغی جاودانه جست میزدم"      فاوست-گوته
2706