2737
2739
عنوان

برادر ناتنی

1182 بازدید | 14 پست

از ۱۰ سالگی فهمیدم پدرم قبل از مادرم با یک خانومی ازدواج کرده بودن و یک پسر دو ساله داشتن.الان میدونم ۲۳ سالشه چون یجورایی فامیل بودن پدرم و ان خانم.مادربزرگم میگه دارن میرن دنبال برادرم که باهاش صحبت کنن.من که ۱۵ سالمه ولی خواهرم ۳ سالشه.هم حس خوبی دارم هم بد.برادر داشتنو خیلی دوست دارم ولی اینکه برادر تنیم نیست و از یک پدریم حس بدی بهم میده.خودشم از طرف مادرش ۳ تا خواهر داره.

بنظرتون چه فکری کنم؟تجربشو داشتین؟تو اطرافیانتون همچین موردی داشتین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه خواهر ناتني بود بد بود ولي برادر ناتني ب نظرم بد نباشه

نمیدونم من چرا حس بدی دارم.همش فکر میکنم شاید اصلا قبول نکنه.بابام که خودش قبلنا خیلی دنبالش گشت تو اینستا تلگرام عکساش تو پس زمینه گوشیش بود.اسم اکانتاشو اسم برادرم میزاشت ولی الان هرچی ازش میپرسم میگه بیخیالش شو بهش فکر نکن.

2738
من هم خواهر ناتنی دارم هم برادر ناتنی.... و هیچ حسی نسبت بهشون ندارم چون مامانشون زندگی مارو خراب کر ...

فکر نمیکنم مادرش بخواد همچین کاری بکنه چون همه که خیلی ازش تعریف میکنن.میگن خانم با شخصیت و مهربونیه تا جایی که خبر دارن اون ۳ تا دختراش که گفتم دوتاشون از شوهرشه که زن قبلی داشته یعنی خانمه فقط یک دختر از این شوهرش داره

فکر نمیکنم مادرش بخواد همچین کاری بکنه چون همه که خیلی ازش تعریف میکنن.میگن خانم با شخصیت و مهربونیه ...

من خودمو گفتم گلم🤧

اما امیدوارم از اون نامادری خوبا مهربونا باشه که انگار هم هست... امیدوارم عین نامادری من نباشه که سایه مو با تیر میزنه

2706