2737
2739
دوستان روغن کرمانشاهی صبا خوبه یا نه؟؟؟ 

اینا رو نخر بجاش از کسی که دامداری بخر 

تو این قوطیا زیاد خوب نیستن و اصل نیست 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کره رو اب میکنن میشه روغن محلی  ولی قیمتات خیلی بالا هست  من پارسال روغن محلی از دامدار ...

درسته کره رو اب میکنن

اما الکی نیست

روند خاص خودشو داره عزیزم

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
2742
روغن کرمانشاهی سه کیلو نهصد و  کره گاوی مخصوصا روغن ۲۵۰ تومنه  من کرمانشاهیم

عزیزم مارک خوبی برای روغن کرمانشاهی میشناسید یا جایی هست که بشه روغن اصل کرمانشاهی سفارش داد؟؟؟ 

درسته کره رو اب میکنن اما الکی نیست روند خاص خودشو داره عزیزم

نه بابا مامان بزرگم و مامانم اینا همیشه خودشون کرت اب میکنن کار خاصی هم نداره بعدم کف ظرف رو شیره انگور میکالن روغن رو میریرن روش یا تو مشک که مخصوص روغن هست رو شیره میمالن روغن میکنن داخلش خیلی اخر روغن هم خیلی خوشمزه تره چون با شیره انگور یکی شده 

بعضی ها هم اصلا شیره نمیزنن

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2738
عزیزم مارک خوبی برای روغن کرمانشاهی میشناسید یا جایی هست که بشه روغن اصل کرمانشاهی سفارش داد؟؟؟  ...

من مارک نمی شناسم چون همیشه خودمان کره  میخریم درست میکنیم چون الان  اطمینان نیست جایی چون روغن پیه مرغ قاطیش میکنن روغن ، باید جایی اطمینانی پیدا کنی ادم با انصاف که کره بگیره برات خودت درست کنی

اگه کرمانشاه هستین جایی رو میشه معرفی کنید که بشه سفارش داد

خودتون کجا هستین ما از روستا برامون میارن اونم چن‌ماه نوبتیم تا کره برامون بگیره  الانم میگه گاوم میخواد زایمان کنه فعلا ندارم من همون یکی هست  میشناسم که الانم نمیگیره گاوش زایمان میخواد بکنه 

عریزم میشه شماره یکی ازون اشناهاتون بدین ماهم بریم بگیریم

گفتم همسرم از دوستشون میگیره من شماره ندارم 

دیروز این روغن گاوی زرد اورد برامون ۱کیلو یکمی بیشتر بود شد۲۹۰

خیلی خوش عطره

چون هواخیلی گرمه گذاشتم یخچال

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
2706