2733
2739
عنوان

خانوما میشه بیاین از چیزی که میترسیدم به سرم اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 933 بازدید | 57 پست
قهر کار درستی نیست تو این موقعیت 

نمتونه ک خوشال و خندون مث قبل با شوهرش رفتار کنه و پررو تر شه

دعا کن امسال حاجت روا شم مادر بشم🥺❤🤰🏻و انشاءلله خدا منو لایق فرزندان سالم و صالح بدونه🤱🏻تو نی نی سایت لایک مثل بووووق ماشین به معنا های مختلفه 😂
چه ریلکس از شوهرت گذشتی گذاشتی بره سرکار 

نمیشه نره مغازس.چندتا کارگر زیر دستشونه. ظهر میرم سرکارش

تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچ کَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از کجا چطوری وارد بشم من بلد نیستم

برنامه رو از بازار دانلود کن قسمت خدمات بزن میاره

تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچ کَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨
نمتونه ک خوشال و خندون مث قبل با شوهرش رفتار کنه و پررو تر شه

اصلا دیگه نمیتونم بخندم. بیچاره پسرم. دلم برا خودم میسوزه.کسی نیست پشتم باشه

2731
دارم دق میکنم. رو اسمش قسم میخوردم. از چشمام بیشتر اعتماد داشتم.همه چی خراب شد. زنه میگفت خط مال من ...

پس اون زنه میدونه شوهرت متاهله

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
هیچی نمیخوام فقط دلم میخواد برم. 

اسی الان داغی میگی هیچی فقط میخوام برم،ناراحتی،مساله کمی نیس،بتی که یه عمر از شوهرت ساختی رو سرت خراب شده،انگار زنه میدونه شوهرت زن و بچه داره،وضعیت مالی شوهرت در چه حدیه؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
اسی الان داغی میگی هیچی فقط میخوام برم،ناراحتی،مساله کمی نیس،بتی که یه عمر از شوهرت ساختی رو سرت خرا ...

خوبه بد نیست

2738
میشه در خواست دوستیم رو قبول کنی

معذرت میخوام نمیتونم حال روحیم مساعد نیست

به نظرم شما بری بهتره اون نمیره

کجا برم آخه🥲

برای عاقبت بخیریم دعا میکنید+ کنکورم (حتی یه صلوات)。◕‿◕。ای کاش یه روزی منم همه آرزوهام براورده بشه.. رنگ خوشبختی رو بببینم، خسته شدم از این اوضاع، از این همه تنهایی و بی کسی ..‌‌. امیدم به آینده ست 🙂💛 برام دعا کنید