2737
2739
عنوان

چندسالگی مامان شدین؟ راضی هستین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1633 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان عزیز لطفا لطفا فقط زمان مادر شدن خودتون رو بفرمایید 

و کاری به این نداشته باشیم که چرا  فلانی تو سن بالا مادر شده ، کسی رو قضاوت نکنیم 

اون خانمی که با دارو درمان تو یه سنی مادر شده که برای دیگران قابل هضم نیست رو هیچگاه قضاوت نکنیم 

الهی که هیچ زنی در حسرت اولاد نباشه 

2728
من امروز صبح بی بی چکم بعد پنج سال مثبت شد😍

عزیزم🥰مبارکه،انشالله بارداری راحتی داشته باشی

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
ایشالا اگه بچه دوس داری  بزودی بشی 😍

دوس دارم یه دونه دخمل داشته باشم کاش جور بشه😕

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
کسایی که اطرافم زود بچه دار شدن اونم توی سن کم حسابی ناراضی ان چون به هیچ چی نرسیدن

بابا مگه قراره ب کجا برسن. ادم هرچی بزرگتر میشه دوستای صمیمیش کمتر میشه. خونوادش دیگه مثل قبل مدام کنارش نیستن. چی بهتر از یه رفیق که از گوشت و خون خودته؟ 

2740
اگه خیلی عاشقش باشی و هر روز با تمرکز ۱۸ ثانیه به این موضوع فک کنی حتما اتفاق میفته. با تمرکز واقعی& ...

مرسیی امیدوارم💚

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2706