2733
2734

واقعا الان خواهر شوهرم یه خانواده خوب داره که همه جوره پشتشن 

یه خانواده شوهر صمیمی

یه شوهر خیلی مهربون که اخلاق اجتماعیش خیلی خوبه از نظر فیزیکی هم قشنگه خواهرشوهرمم برعکس نه اخلاق داره نه قیافه نه اندام

حامله هم هست

ولی من چی

یه خانواده پرت که جز انتظارات بیجاو منو پس زدن چیزی واسم نداشتن 

همون خانواده که برا خواهر شوهرم خوبن برا من حتی وقتی مریضم با دستم مرغو میدم برام بزاره میگه اخه من میخوام برم بیرون 

یه شوهر موزی که همش سرجنگ داره و کاری نیست

خدا بچه هم نمیده بهمون

واقعا این عدالته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا تاپیکا اینجوری شده که اکثر خواهرشوهرا زشت تر و خوشبخت ترن از نظر عروسا‌. اکثر عروسا هم از نظر خواهرشوهرا زشت و خوشبخت ترن‌. پسرا و برادرا هم تحت هر شرایطی از خانوماشون سر ترن و حیف شدن😐

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2731

چون اگه قرار بود همه همه چی داشته باشن که اصلا علتی واسه ساخت دنیا نبود

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
چون اگه قرار بود همه همه چی داشته باشن که اصلا علتی واسه ساخت دنیا نبود

خدا مارو نمیدونم چرا افریده 

همیشه باید با زندگی بجنگیم اخر سرهم چون خانواده پشتمون نیس مقصر ما هستیم

2738

عدالت خدا را در این دنیا نمیتونیم درک کنیم، در ظاهر که اصلا زندگیها قابل قیاس باهم نیست، یکی در عرش و یکی در فرش

.                                                                  
خدا مارو نمیدونم چرا افریده  همیشه باید با زندگی بجنگیم اخر سرهم چون خانواده پشتمون نیس مقصر م ...

چون دنیا همینه

سخت نگیر

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
مقایسه نکن خودتو چون اصن ربطی ندارن اینا بهم وقتی از زندگی راضی نیستی بچه واسه چیته؟

انقد تنهام که هیچکسو ندارم

اول اخر هم بچه دار که میشیم الان بهتره که بشه

از حرفای مردم دلم شکسته 

نه میتونم دهنمو باز کنم بگم مشکل از من نیست نه میتونم بگم نمیخوایم

اولا زندگی کسی رو با خودت مقایسه نکن  دوما خدا هر آدمی رو امتحان میکنه یکی رو پول نمیده بافقر امتحان میشه یکی با بچه یکی سلامتی یا خدانکرده با بیماری 

مهم ما خود ادم هستیم راهمون رو بسازیم و تو جاده درست زندگی حرکت کنیم  همین که شما برلی بهترشدن زندگی تون تلاش کنیدحتما خدا هم کمکتون میکنه ‌.

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .

تو‌مگه از زندگی اون کامل خبر داری ؟؟؟؟

من خودم چهرم بد نیستا خوبم

ولی جاریم خیلی خوشگله و خوش اندام شوهرشم از شوهر من قد بلند تر و خوش اندام تره

خانواده هامون تقریبا سطح مالیشون یکیع ولی بابای من زیاد اهمیت نداده به خونه و ماشینمونو اینا بر اونا بیشتر به چشم میاد...

ولی شنیدم شوهرش بهش خیانت میکنه...فهمیدم اصلا نباید خودمو با کسی مقایسه کنم

به سمت بیکران‌و فراتر از آن✨                                                   زنانی که پای دویدنشان را بریده اند دخترانی به دنیا می اوردند که بالی برای پرواز دارند🧚🏼‍♀️                                                             غروب های زیبا ...نیازمند اسمان های ابری هستند🪐🌤                   به زودی میام تاپیک موفقیتامو‌‌میزنم🌈
2706