2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم زندگی رو شل تر بگیر و همه رو بسپار دست خدا 

اینطوری وقتی مشکلی برات پیش بیاد ناراحت نمیشی وقتیم تو خواسته موفق بشی خوشحال میشی 

میدونم سخته ها  ولی امتحانش کن ارامشی که تو این حالت پیدا میکنی وصف نشدنیه

√Army√...   آسمون امنم E•••
2728
2738

[QUOTE=242937286]وای وای از وسواس فکری نگو🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ مال تو چطوره ؟!برای مطالعه هم وسواس داری؟![/QUOT

کاش مطالعه بود من دارم توهم میزنم دیگه هیچ اتفاقی نیفتاده اما هی فکر میکنم شده بعد به خودم شک میکنم

من احساس میکردم افسرده شدم برای همین رفتم پیش روانشناس بعد روانشناس گفت افسردگی داری و اینا بعد فرستاد پیش روانپزشک تا قرص مصرف کنم روانپزشک گفت افسردگی خفیف داری و وسواس فکری دارو نوشت دارو رو دوبار مصرف کردم دیگه مصرف نکردم چون گفتن اعتیاد آوره به هر حال شروع کردم خودم رو درمان کردم و تحقیق...بعد هرچی میکردم حالم خوب نمیشد تا اینکه فهمیدم من خیلی کینه دارم و اینا هی ذهنم رو مشغول میکنه و بعد تصمیم گرفتم همه رو ببخشم خیلی سخت بود ولی بخشیدم و هرروز براشون دعا میکنم از خدا میخوام که خداهم اونارو ببخشه الان خیلی راحتم و وقتمم پر میکنم و درس میخونم 

من احساس میکردم افسرده شدم برای همین رفتم پیش روانشناس بعد روانشناس گفت افسردگی داری و اینا بعد فرست ...

من افکارم‌‌ منفی کلا هی میگم مردم راجب من چی میگن هی به خودم تلفین میکنم که مردم در‌ مورد من بد میگن خودمم باورم میشه بعد استرس میگیرم

من افکارم‌‌ منفی کلا هی میگم مردم راجب من چی میگن هی به خودم تلفین میکنم که مردم در‌ مورد من بد میگن ...

منم اینجور بودم اصلا راحت نمیتونستم نفس بکشم اما الان انقدر راحتم البته من هرروز سعی میکنم مراقبه کنم نمیدونم شایدم اثر اونه ؛یه جمله معروف هم دارم همیشه میگم همه اشتباه میکنن و منم اشتباه کردم پس بیخیال

2706