2737
2734
عنوان

این یعنی خیانت؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 67 پست
به روش نیارم که دیدم؟؟؟ آخه دارم میترسم نمیتونم نگه دارم تو خودم 

اگه من بودم که دلم طاقت نمیاورد نگم 😑ولی بلاکش کن.به شوهرتم چیزی نگو.چون یه مدت که دختره استوریاش بالا نیاد شوهرت میفهمه بلاک شده و میفهمه کاره تو بوده و حسابه کار دستش میاد.و مطمین باش به روت نمیاره چون برا خودش بدمیشه

😕😕شب خوابیدم صب پاشدم دیدم ترکیدم .همینقدر ناجوانمردانه😐😐                                                   از وقتی رفتی هر یک دقیقش60 ثانیهمیگذره😭😭😭                                                     تلخ ترین جمله بازی های کودکی :  تو نخودی باش،لامصب قدرت تخریبش از بمب هیوریشیما بیشتربود😐😐😐 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکل خیانت از همین خلوتای یواشکی شروع میشه، از قبلم که دختره رو میخاسته پس اگه کاملا رابطه شون قطع ن ...

وایی خدایا 

خدالعنتش کنه فقط همین

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنیدانشالله حاجت روابشین🧡
نه فامیل نیست آشناهای مامانش بچه نداره

بزن زنیکه رو آنفالو و بلاک کن و از فالور ها حذفش کن 

هیچی هم به شوهرت نگو ... اگر بعدا صدای شوهرت درومد یا حرفی زد ، اونوقت بزن دهنشو صاف کن 

2728
چطوری آخه؟ چی بگم؟؟؟ موندم بقران از پدرشوهرم حساب میبره دعوا کنم باهاش بعدم با باباش تهدیدش کنم بر ...

فردا اول صبح بگو میخوام وسایلم جمع کنم برم اگه گفت چرا بگو من نمیتونم باکسی که دلش ی جای دیگه اس و حرمت زن شوهردار نداره زندگی کنم بعد کولی بازی زیاد و اصلا شل نشو و تهدید به اینکه به همه میگی و شوهر طرف میکشونی و...‌

ینی چی درگیر نکنه خب اول با لایک شروع میشه بعد کامنت میزارن بعد کم کم میرن دایرکت و میشنن چت کردن و ...

چی بگم 

هرکسی یه طرز فکری داره و یجور به زندگی نگاه میکنه 

از نظر من هیچ ایرادی نداره و اصلا نباید حساسیت به خرج داد و دعوا راه انداخت  که اگه همسرش همچین فکر و منظوری هم نداشته، حالا تحریک بشه

خدای مهربونم💜تو همانی که رگ خواب مرا میدانی 💜 نگاهتو از زندگیم برندار💜
2740
چی بگم  هرکسی یه طرز فکری داره و یجور به زندگی نگاه میکنه  از نظر من هیچ ایرادی نداره و ...

یعنی باید مراقب باشه شوهره با یه بچه تحریک نشه بره طرف عشق سابقش

واالله خوب رو میدید به مردا همینه پررو شدن حتما لطف میکنه نمیره سمتش فقط فالو لایک میکنه

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقد خوب و صریح گفتی، آفرین 

چون مورد مشابه  داشتم

واین آقا احساس داشت به طرفش

حتی بعد ۹سال زندگی مشترکش

ومن هرچقدر سعی کردم نتونستم قانعش کنم انفالو کنه

یعنی دلش نمیومد

واقعا دوسش داشت

ولی اون خانم چی  چرا باید با وجود احساس دوطرفه ی قوی که میدونه هست

وباوجود همسراشون

بازم همو فالو داشته باشن

این یعنی از این حس دل نکندن  وچه بسا داره بیشترم میشه

اینا روشنفکری نیست

تبدیل میشه به کمبود ومریضی که تو اون آقا کاملا مشهود بود

با اینکه خیلی انسان باشخصیت واجتماعی وسطح بالایی بود

حالا ف ض کنیم کار بجاهای باریک نکشه

خب مگه مریض هستیم این عشق ممنوعه رو هی بیشترش کنیم اخه

خوب حواسش جمعه داره علائم اولیه خیانت و میبینه میخواین بگین من حساسم شکاکم حالا هر چی ولی من بودم ش ...

واقعا!!!

منکه شک دارم آخه همون دختره چندروزیع همش با مادر شوهرمم درتماسه

تازگیا داره میاد شهرما پیاماشو تو گوشی مادرشوهرم دیدم

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنیدانشالله حاجت روابشین🧡

هعی خدایا شکرت 

بعد به من که میگم نامحرم هستن و فضای مجازی بده و اینا میگن مخ بسته 

همه چی از همین روشنفکری های خرکی شروع میشه شده سرپوشی برای خوشگذرونی های خودشون چون این چیزا براشون عادیه عیب و عار نیست که زن شوهردار با مرد زنداز حرف بزنن یا فالو کنن یا هر کوفت وزهرماری

‌توی‍‌ه‍‌ زن‍‌دگ‍‌ی‍‌ت‍‌ ه‍‌م‍‌ی‍‌ش‍‌ه‍‌ خ‍‌ودت‍‌و ب‍‌زار اول‍‌وی‍‌ت‍‌ :)️
2706