2737
2734
عنوان

این یعنی خیانت؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 67 پست

واااای توروخدا ذهن خودتو درگیر این چیزا نکن 

خب همو فالو داشته باشن، اینستا یه شبکه اجتماعیه 

هردوشون الان زندگیه جداگانه دارن، چرا خودتو با این چیزا درگیر میکنی؟ نزار این فکر سمی بیفته توو جونت 

خدای مهربونم💜تو همانی که رگ خواب مرا میدانی 💜 نگاهتو از زندگیم برندار💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بخدا خیلی دارم میمیرم یهو یه چی نیشم زد بیدار شدم چیزی ندیدم نیم ساعت پیش سر شب چون بحث داشتیم ...

آنفالو میکردی خب 

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
خیانت نیست بابا الکی دل بنده خدا نلرزون حس فضولیه اما با شوهرت دعوای بدی کن تا تنش بلرزه سعی کن ...

حس فضولی با یه پیج فیک و یکطرفست

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
نه فامیل نیست آشناهای مامانش بچه نداره

به نظرت خوده زنه هم دلش گیره هنوز؟ تا حالا حضوری دیدیش نگاهش چجوریه؟ 

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
فقط حواست باشه عزززیزکم  شایدم بی منظور باشه.مثه همه فالوورای دیگش ولی خیلی ریز بزن بلاکش کن ...

به روش نیارم که دیدم؟؟؟

آخه دارم میترسم نمیتونم نگه دارم تو خودم 

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنیدانشالله حاجت روابشین🧡

چرا دنبال اسم میگردی؟

مگه خیانت به اسمه کلمه است

وقتی حال دلت از این موضوع بده

یعنی داره به احساست  لطمه میخوره

واین درحق دل شما میشه خیانت

با مکالمه مشکلتونو مطرح کنید

بنظرم اگه حسی نباشه  دلیلی نداره فالو کنن همو

حتی اگه حسی باشه که قطعا باید از فالو کردن همدیگه پرهیز کنن

2740
ینی چی اخه؟؟؟ ممکنه شوهرم با همین زنه خیانت کنه ؟

درکل خیانت از همین خلوتای یواشکی شروع میشه، از قبلم که دختره رو میخاسته پس اگه کاملا رابطه شون قطع نشه ممکنه یواش یواش کار به خیانت بکشه. 

از من میشنوی به شوهرت همینارو بگو، بهش بگو زندگی تونو دوس داری و نمیخای با خیانت از هم بپاشه، این کارش خودخواهیه

خیانت نیست بابا الکی دل بنده خدا نلرزون حس فضولیه اما با شوهرت دعوای بدی کن تا تنش بلرزه سعی کن ...

چطوری آخه؟

چی بگم؟؟؟

موندم بقران از پدرشوهرم حساب میبره دعوا کنم باهاش بعدم با باباش تهدیدش کنم برم خونشون؟

آخه دیگه کسی رو ندارم اینجا

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنیدانشالله حاجت روابشین🧡
واااای توروخدا ذهن خودتو درگیر این چیزا نکن  خب همو فالو داشته باشن، اینستا یه شبکه اجتماعیه&n ...

ینی چی درگیر نکنه خب اول با لایک شروع میشه بعد کامنت میزارن بعد کم کم میرن دایرکت و میشنن چت کردن و حرف قدیم و پیش اوردن و الی آخر.

خب زمینه ی خیانت همینجوری بوجود میاد.زنه هم معلوم کرم داره وگرنه چه دلیلی داره فالو کنه

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2706