2737
2734
عنوان

عروسی بگیریم؟؟؟

123 بازدید | 11 پست

بچه ها یه سوال....

ما تصمیم داریم مهر عروسی بگیریم...

عقدیم الان....

فخط یه مشکلی ک هس اینه ک وام ازدواج مونو کاراشو تقریبا کردیم اما یکم طول میکشه بدن...

چون باش میخواییم خونه رهن کنیم....

ولی ارایشگاه و تالار و عکاسی و اینا رو باید تو این ماه رزرو کنم چون دیر میشه....

قرار بود اول خونه رو رهن کنیم خیال مون راحت شه 

بعد رزروی هارو انجام بدیم ک

اینطوری شد....

بنظرتون چیکار کنم؟؟

نکنه همسری منو تو عمل انجام شده قرار بده و 

همه کارا رو بکنیم و نوبت خونه ک شد 

بگه یکم بریم خونه مامانم باشیم؟ 😁😁

همسری قراره این ماه بیاد رزروی هااا

بگید چیکا کنم 

استرس دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما وام ازدواج گرفتی؟؟ بنظرت تا مهر ک خیلی مونده وام ازدواج میدن؟

نه عزیزم من عقدم ۲۲ اردیبهشت بود عروسیم جمعه ست وام طول میگشید دیگه بیخیال وام گرفتن شدیم

بانک خوبی برین زود میدن بهتون 

جایی برین که سرعت وام دهیشون خوبه

2738

نه بگو دوستدارم یه دفعه خونه خودم بچینم هی بریم و بیاییم دوست ندارم اصلا ثبول نکن حتی گفت مفت میشینیم نخواستی میاییم بیرون قول میدم کشکه بگو بابام قبول نمیکنه چند بار صخبت باز کردم گفت اینجوری می خوای بری صبر کن تا وامت دربیاد دوستدارم برم خونه دختر بیام نه بری اونحا ما نمیایم دلتنک میشیم هی

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
قبول ک نمیکنم ولی خیلی ضایع س  عروسی بگیرم خونه م اماده نباشه

بگو حامله نیستم که عجله داری ایشاالله سرفرصت با یکی دو ماه اینور اونور چیزی نمیشه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
نه بگو دوستدارم یه دفعه خونه خودم بچینم هی بریم و بیاییم دوست ندارم اصلا ثبول نکن حتی گفت مفت میشینی ...

همسرم ک اصن خونه مامانشو نگفته بهم....

من مشکلم اینه ک واس رزروی ها دیره....

وامم هم جور نیس

رهن خونه از الان هم تا مهر زوده

موندم هوف

بگو حامله نیستم که عجله داری ایشاالله سرفرصت با یکی دو ماه اینور اونور چیزی نمیشه

نامزدی زیاد طول میکشه بحث اینا زیاد میشه....

تصمیم مون برا مهره....

شما اطلاع داری ک وام ازدواج چقد طول میکشه بدن؟