2733
2734
منو چب میگی ک بعد شش سال چشم انتظاری خدا به دلمون نگاه کرده بچه بهمون داده حالا همش مبگه من بجع دار ...

وای خدایا چقد راحت تهمت میزنه 

خدا کنه چهره بچت کپی برابر اصل خودش بشه که شرمندت بشه هر دفعه هم نگاهش میکنه خجالت بکشه از حرفاش

خدایا شکرت .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو چب میگی ک بعد شش سال چشم انتظاری خدا به دلمون نگاه کرده بچه بهمون داده حالا همش مبگه من بجع دار ...

واییییییییییی چه بد جنس آزمایش دی ان ای بگیر رسواش کن

خدایا شکرت میدونم منو ب همه آرزوهام میرسونی🤩😘
2728
واااای یعنی بهت تهمت میزنه؟چه ترسناک!

چنبار گفته ولی اومده معذرت خواهی 

الان دوباره از دیشب شروع کرده به حرف منم جوابشو ندادم قهرم جدا میخوابم ازش 

بخدا حالم خیلی بده 

من دختر پاکیم به قران چون به بهونه باشگاه رفتم ازمایش بتا دادم حالا میگه حتما جز اون بازم رفتی جای دیگه 

تیکر تولدمه  

خب اینو ب بزرگترا بگو و حتما برین دکتر و ازمایش تا بهش ثابت بشه....خدا بهت کمک کنه عزیزم

2740
بیا شوهرامون عوض کنیم

😔😔 گفتنش راحته ابجی اگه می‌فهمیدین تا آخر عمر بچدار نمیشین شماهم داغون میشدین

نه  

خودش خبر نداشت یا مخفی کرده ازت؟ تو حق داری مادر بشی فقط زندگی اون نیست ک انقدر صریح نظر بده 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
چرا بهم توهین می کنید خیلی ها بچه دوست ندارن .جای توهین نیست .

نه عزیزم هیچ کس حق توهین نداره. کسی هم چیزی گفت اصلا اهمیت نده من که کاملا درکت میکنم چون خودم هم همینطورم و خوشبختانه با همسرم کاملا تفاهم داریم و هیچ مشکلی نداریم

خودش خبر داشت یا مخفی کرده ازت؟ تو حق داری مادر بشی فقط زندگی اون نیست ک انقدر صریح نظر بده 

ن تازه فهمیدیم

همه میگن ما طبیعی نیستیم که این جوری فکر می کنیم. ولی به نظرم اونا نرمال نیستن

خیلی از اینا فقط دلشون میخواد بچه بیارن برا حرف مردم مهم نیس چطور و کجا بزرگ شه اصلا بچه  برا اینا مهم نیس یه مشت فکر پوچ و حرف این و اون مهمه

2706