2737
2739
عنوان

من دیونم بنظرتون؟

180 بازدید | 19 پست

هیچ وقت با کسی نبودم تا قبل از اینکه برم دانشگاه با هیچ مردی حرف نمیزدم در حد فروشنده  حرف زده بودم بعد دانشگاه بیشتر حرف زدم جوریه الان برام عادی شده ولی تا یکیشون بیشتر باهام حرف میزنه فکر می کنم علاقه ای به من دارن مثلا کراش دارم رو استادم چند وقته غذا درست حسابی نخوردم ۳ کیلو کم کردم همش خود خوری دارم ولی به کسی نشون نمیدم سعی می کنم به خودم امید بدم ولی یه روز بعدش با سر میرم تو نا امیدی کسی مثل من هست یا فقط من دیونم ؟ 

راهکار بده لطفا  اگه راهکار نداری نگو واسه سنه 

چرا چیزی که میخوای نمینویسی...مشخصات کسی که دوسش داری

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین با یه پسر رل بزن. یه کاری میکنه که دیگه پسر ببینی حالت بد بشه، 😂😂😂از دور خوبن. نزدیک بشی میف ...

چه خبره؟!

به نام خداوند رنگین کمان ✨                         مسخرس که زندگیمونو صرف راضی کردن کسایی میکنیم که ی عمر از خودشون راضی نبودن!:)
2738
ببین با یه پسر رل بزن. یه کاری میکنه که دیگه پسر ببینی حالت بد بشه، 😂😂😂از دور خوبن. نزدیک بشی میف ...

اتفاقا من قبلا از پسر فراری بودم ولی میگم این بده که با جنس مخالف  حرف نزنی ایجوری نمی تونی از خودت دفاع کنی

2706