2733
2734

توروخدا کمکم کنید من واسه جشن دندومی پسرم لباس سفارش دادم امروز عصر چهار فرستادن ازارومیه به تبریز بنظرتون فردا بیارن جمعه هم مراسممونه کسی آشنا داره واقعا دارم ازاسترس میمیرم

من برام از مشهد دارو فرستادن یزد بعد ۱۶ روز رسید با تیپاکس 😏😏😏

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
من برام از مشهد دارو فرستادن یزد بعد ۱۶ روز رسید با تیپاکس 😏😏😏

۶۵۰ پول دارو داده بودم بعدم انداختمشون دور گفتم فاسد شدن گرما 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جمعه نمیارن چون پست خونه تعطیله آن شاالله شنبه تحویلت میدن ویا فردا به احتمال زیاد خلاصه برا جمعه نمیدن

تبدیل عکس های خانگی به آتلیه ای   سفارش درروبیکا۰۹۳۶۸۹۸۲۴۶۶
2728
2738
نه همین پنجشنبه بدن خداروشکر میکنم

کاش میگفتی با پست پیشتاز بفرستن  من خودم فروش اینترنتی داشتم پست پیشتاز از یزد به اردبیل روز دوم  میرسید عادی روز  چهارم    ولی اگ به تعطیلی بخوره دیر تر میرسه 

من چند بار از تیپاکس استفاده کردم دو روز طول کشید 

چه خوب چرا برا من دیر شد بخدا روز ۱۶ رسید از مشهد فرستاده یزد 

کاش میگفتی با پست پیشتاز بفرستن  من خودم فروش اینترنتی داشتم پست پیشتاز از یزد به اردبیل روز دو ...

خودشون گفتن پنجشنبه میارن من چه بدونم دروغ گفتن واقعا اره دلهره دارم میمیرم 

بچها خو گفتن سفارش داشتن سریع رسیده از شمام ان شاگ الله میرسه ولی من خاطره خوبی از تیپاکس ندارم 

منم بعد از چهار وپنج روز بعد به دستم رسید.... صد بار زنگ زدم گفتن فرستادیم.... اما خیلی دیر رسید دستم

2706