2733
2739
عنوان

سوالات خواستگاری

253 بازدید | 24 پست

سلام خانوما😍

میخواستم کمکم کنید در مورد سوال هایی که جلسه اول میپرسن اصن من خیلی استرس دارم نمدوونم چیکار کنم

در مورد درآمد و شغل و اینا تا حدودی میدونم و فک میکنم زشته جلسه اول اینا رو بپرسم 

🥲میشه بگین شما خودتون چیا پرسیدین و اینکه لطفا دقیق بگین 

نگین مثلا از خانوادش بگه دقیق بگین چی بیرسم 

پیشاپیش مرسی از همتون 😍♥️

اول درباره ی علایق همدیگه بپرسید

{هر کیم ایتیره اصلی نی اینسان اولا بیلمز قارتال نقدر آج قالا ترلان اولا بیلمز} {تورکون دیلی تک سئوگیلی ایسته‌کلی دیل اولماز اوزگه دیگه قاتسان بو اصیل دیل اصیل اولماز} 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

از شغل ، استقلال مالی ، بلوغ عاطفی ، اولویت ها ، علایق ، محل زندگیتون در اینده ، نوع پوشش موردعلاقه ، کارکردن شما و درس خوندنتون ، رفت وامدتون با خانواده ها ، رفت وامدتون با دوستهاتون ،

خودتونو دوست داشته باشین😊😊😊😊
2738

برو سایت مجتمع فرهنگی شاهدان

قسمت محصولات

بخش ازدواج

کلیپ هاش رو تهیه کن و ببین اگر دوست داری که یک ازدواج درست داشته باشی

عاقبت به خیر باشی انشالله

مطالب دکتر حبشی، بانوآرتمیس، دختر_گرانبها و roya_am را کتاب کردم. میتونین از تاپیک‌هایم به صورت رایگان دانلود کنید. برای زندگی مشترک، کتابی بهتر از کتاب زندگی دکتر حبشی نخوندم. برای هر زن و مردی واجب است این کتاب رو بخونه. این کتاب رو میتونین از سایت مجتمع فرهنگی شاهدان (سایت دکتر حبشی) تهیه کنید.                                                         
از شغل ، استقلال مالی ، بلوغ عاطفی ، اولویت ها ، علایق ، محل زندگیتون در اینده ، نوع پوشش موردعلاقه ...

دقیقا یه موضوعمون اینه ک خانواده پسره شهر ما نیستن چتور بهش بگم قراره چیکار کنی؟ 

2706