2733
2734

باید مثل طبیعی ۴۰ هفته پر بشه یا زودترم میشه؟اگ میدونید لطفا راهنمایی کنید

پسرم..شدی قشنگترین اتفاق زندگیه من..دوست دارم دردونه ی قلبم❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

منم سزارینی هستم 

چون بچه اولم شکمم دوس داشت تا ۴۱ هفته موند ولی دکترا دیگه سزارینم کردن🤣🤪

حالا این دومین بارداریمه نمیدونم چند هفته قراره سزارین بشم 

لایکم نکن لطفا😩اگه لایکم کنی خیلی دیونه ای.       🧿❤Married‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ❤️🧿
2740
منم سزارینی هستم  چون بچه اولم شکمم دوس داشت تا ۴۱ هفته موند ولی دکترا دیگه سزارینم کردن🤣🤪 ...

ان شالله بسلامتی زایمان کنی❤

سزارین خیلی سخته؟منظورم همون تایمی ک عملت میکنن رو میگم..مثلا شکم رو برش میدن متوجه میشی اصلا از دردش؟

۳۸ هفته تمام عمل شدم من ، نگران نباش اصلا سخت نیست من که فقط نیم ساعت بعد عمل درد داشتم همین ، حتی کارامو خودم انجام میدادم از اتاق عمل که آوردم تو بخش گفت خودت میتونی یواش بری رو تخت خودم دستمو گرفتم خودمو کشیدم رو تخت ، گریه میک دما اما از درد نبود از شوق بود 

۳۸ هفته تمام عمل شدم من ، نگران نباش اصلا سخت نیست من که فقط نیم ساعت بعد عمل درد داشتم همین ، حتی ک ...

خداروشکر..خوشحال شدم برات❤ دست راستت رو سر من

ان شالله بسلامتی زایمان کنی❤ سزارین خیلی سخته؟منظورم همون تایمی ک عملت میکنن رو میگم..مثلا شکم رو ب ...

نه هیچ دردی متوجه نمیشی 

ولی بچه رو که در میارن انگار قلب و معده همچیت در اومد 

بعدش حس سبکی 

لایکم نکن لطفا😩اگه لایکم کنی خیلی دیونه ای.       🧿❤Married‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ❤️🧿
نه هیچ دردی متوجه نمیشی  ولی بچه رو که در میارن انگار قلب و معده همچیت در اومد  بعدش حس ...

ان شالله منم تجربه کنم راحت❤