2737
2739
عنوان

یک سوال اختلاف خانوادگی

829 بازدید | 33 پست

سلام. سه سال پبش خواهر شوهرم بهم گفت من با فلانی دوستم. هر دو متاهل من حرفی به کسی نزدم حتی شوهرم و بهش گفتم دو تا بچه داره و پسر بزرگت که دبیرستانه و الان رفته دانشگاه بفهمه روانی میشه.

لازم به ذکره که همسر ایشون میلیاردر هستن و اون آقا موتر سازی اجاره ای

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

خدا هدایتش کنه 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همسر بنده خانه ارثی پدری داشتن که ماور و خواهر مجردش زندگی میکردن و یک سوئت خالی بود که من قبول نکردم رندگی کنم چون خاله و دخترشو که مادر شوهر و .. میشن میشناختم

2740

بعد سه سال از پس رهن و  اجاره بر میومدیم گفتیم سویت بزرگتر کنیم و برگردیم. 

حالا قبل این پاجرا برگشت ما خواهر شوهر بزرگم ک کوچیکه و مادره همش بد داماد پیش این خواهر میگفتن و خواهره پر رو تر

اونم قسمم داد که آره اگه چیزی میدونی بگو پای آبروی خانواده در میونه یک چیز بشه مادرم سکته میکنه.

منم دیدم دیگه کار به کادو خردیدن و حالا بماند چیزی که ندیدم .......

پسرشو میفرستاد خونه مادرش خودش یک ساعت بعد می اومد در صورتی که با هم می اومدن